Jesteś tutaj:-, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Samsung VMR-U – Video wall z wbudowanym SoC

Samsung VMR-U – Video wall z wbudowanym SoC

Samsung prezentuje monitor profesjonalny z serii VMR-U o przekątnej 46 cali, który idealnie sprawdzi się do budowy ścian wideo, bez konieczności zakupu dodatkowego playera lub matrycy. Dzięki wbudowaniu w monitor o cienkich ramkach playera, redukujemy koszt instalacji. Jest to zasługa SoC (System on Chip), który pozwala stworzyć jeden duży ekran z kilku monitów i zarządzać nim z systemu Magic Info. Technologia ta może być wykorzystana m.in. w placówkach handlowych, hotelowych lobby, lotniskach czy restauracjach.

b VMR U 001 Front Black

Obraz wyświetlany z kilku połączonych ekranów, można zapętlić za pomocą połączenia HDMI Loop i zewnętrznego playera. Odpowiednia płynność obrazu gwarantowana jest m.in. przez Magic Info, napędzany systemem Tizen 4.0. Magic Info zapewnia zwiększoną kompatybilność z sieciowymi formatami i standardami co umożliwia łatwe odtwarzanie dowolnej treści i jej bezproblemową aktualizację w czasie rzeczywistym. Jest to szczególnie przydatne w placówkach handlowych, gdzie ekrany są wyświetlają np. menu lub cennik. Ważnym elementem jest możliwość zdalnego zarządzania wszystkimi monitorami z jednego miejsca z użyciem platformy Magic Info, co gwarantuje płynne przejścia bez opóźnień, czy przerw w odtwarzaniu.

 

Снимок экрана 2020 03 23 в 9.04.43

 

Wyświetlacz ma wysokiej jakości matrycę zapewniającą długotrwałe działanie trybie 24/7. Antyrefleksyjny panel, równomiernie rozprowadza światło po całym ekranie co gwarantuje stałą głębię i wierność kolorów. Na uwagę zasługuje też wysoki współczynnik kontrastu, który wynosi 3500:1. Możliwość budowy efektownej ściany wideo zapewniają bardzo cienkie ramki, które zestawione jedna koło drugiej mają grubość zaledwie 3,5 mm.

 

b VMR U 003 Front Side Black

Wieloetapowa kalibracja fabryczna Samsung dostraja poszczególne ekrany, co gwarantuje jednolity poziom jasności i kolorystykę w obrębie całej ściany. Użytkownik może także sam dokonać kalibracji za pomocą bezpłatnego oprogramowania Color Expert Pro. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z oprogramowania Color Expert Pro Mobile, przeznaczonego na urządzenia mobilne. Przy wykorzystaniu aparatu w telefonie czy tablecie można w łatwy sposób dostosować balans bieli ściany wideo składającej się nawet z 25 wyświetlaczy w układzie 5×5, bez potrzeby używania dodatkowego sprzętu.

 

Szczegółowe informacje dostępne tutaj – bit.ly/33DGa45Autor |2020-03-23T09:06:48+02:0023 marca 2020 09:06|Kategorie: Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.