Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top30, Top7-Samsung Galaxy Tab S6 – tablet o mocy PC już dostępny w Polsce

Samsung Galaxy Tab S6 – tablet o mocy PC już dostępny w Polsce

Galaxy Tab S6 łączy funkcje pozwalające uwolnić kreatywność z mocą PC. S Pen, charakterystyczny dla urządzeń mark Samsung rysik, oferuje teraz nową metodę sterowania – gesty S Pen Air Actions. Dzięki nim, można intuicyjnie rejestrować selfie i wideo czy kontrolować tworzenie treści multimedialnych, nawet gdy nie trzymamy tabletu w dłoniach. Co więcej, za pomocą jednego kliknięcia można przekształcić odręczne zapiski wykonane S Pen w tekst cyfrowy i zapisać w edytowalnym formacie Microsoft Word.

 

Tablet oferuje również nową i udoskonaloną wersję Samsung DeX, funkcji, która pozwala użytkownikom płynnie przejść do pracy niczym na komputerze PC, a tym samym z łatwością realizować kilka zadań jednocześnie. Specjalny klawisz funkcyjny DeX dostępny jest na dedykowanej Galaxy Tab S6 klawiaturze BookCover, co jeszcze bardziej ułatwia skorzystanie z tej funkcji. Samą klawiaturę również ulepszono dodając do niej uchwyt na S Pen, touchpad, nowe klawisze funkcyjne, a także umożliwiając ustawienie jej pod kątem.

Kreatywni użytkownicy docenią też sztandarowy ekran Super AMOLED o przekątnej 10,5 cala, 4 głośniki stereo z technologią Dolby Atmos, dostrojone przez inżynierów AKG, oraz pierwszy w historii tabletów Samsung podwójny aparat fotograficzny, z ultraszerokokątnym obiektywem. Te funkcje zapewnią niezrównane wrażenia audiowizualne.

Za wydajność i moc przetwarzania danych odpowiada procesor Snapdragon 855 wykonany w 7nm, dzięki któremu Tab S6 sprosta wszelkim wymaganiom – od wielozadaniowych operacji po wymagające gry.

Galaxy Tab S6 to także pierwszy tablet Samsung, który wyposażono w optyczny czytnik linii papilarnych w ekranie. Rozwiązanie to, wraz z Samsung Knox, kompleksową platformą zabezpieczeń, chronią zarówno sprzęt, oprogramowanie, jak i dane zapisane w pamięci urządzenia.

Konsumenci zainteresowani zakupem Galaxy Tab S6 mogą skorzystać ze specjalnej oferty Odkup – Tab S6 i odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon lub tablet zyskując tym samym voucher zwiększający jego wycenę o 400 zł. Aby skorzystać z oferty należy do 30 września 2019 kupić Galaxy Tab S6 i w ciągu 7 dni zarejestrować się do promocji za pomocą formularza, a następnie wycenić i odsprzedać stary smartfon albo tablet za pośrednictwem strony wycena.samsung.pl.Autor |2019-09-09T14:28:42+01:009 września 2019 14:28|Kategorie: Android, Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top30, Top7|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.