Wielkie otwarcie Canon Store w Warszawie

Już 17 września br. na warszawskiej Woli uruchomiony zostanie pierwszy w Polsce i jeden z niewielu na świecie Canon Store. To połączenie kreatywnej przestrzeni, sklepu firmowego i showroomu, w którym każdy odwiedzający będzie mógł zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami obrazowania Canon – pełnym portfolio aparatów i obiektywów, profesjonalnymi kamerami wideo oraz projektorami do różnych zastosowań. Na odwiedzających, którzy w pierwszym tygodniu zdecydują się odwiedzić Canon Store, czekać będą liczne atrakcje i promocje. Operatorem salonu Canon Store jest Cyfrowe.pl – właściciel sieci sklepów ze sprzętem foto-wideo.

 

Nowoczesna przestrzeń

Canon Store to nowoczesna, dwupoziomowa przestrzeń, w której każdy będzie mógł zapoznać się z funkcjonalnościami sprzętu Canon, ale też przetestować wybrane rozwiązania dzięki specjalnym demo standom. Znajdzie się w nim również profesjonalne studio fotograficzne, wyposażone w sprzęt oświetleniowy marki Profoto oraz sala warsztatowo-wykładowa wyposażona w nowoczesne rozwiązania audio-video.

 

W dniu otwarcia salonu, już od godz. 10:00 na gości czekać będzie wiele atrakcji, m.in. konsultacje z ekspertami, testy sprzętu i spotkania ze znanymi fotografami. Na godzinę 11:30 zaplanowano spotkanie z Marią Eriksson pt. „Fotografia mody: ruch, dynamika, emocje. Jak stworzyć piękny obraz?”. O 14:30 rozpocznie się spotkanie z Marcinem Jamkowskim pt. „Fotograficzne przygody na krańcach świata”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na oba spotkania obowiązują zapisy, których dokonać można pod adresemwww.cyfrowe.pl/lp/otwarcie-canon-store.html.

 

Atrakcyjne zniżki na sprzęt

To jednak nie koniec atrakcji. Kilkadziesiąt osób, które jako pierwsze odwiedzą Canon Store i zakupią wybrane produkty z oferty, będzie mogło skorzystać z atrakcyjnych rabatów w wysokości 20, 30 a nawet 50 proc. Promocje będą obowiązywać przez pierwszy tydzień od otwarcia – codziennie aż do końca tygodnia do puli trafiać będą inne „hity dnia”. Na tym jednak nie koniec. Bo wszyscy, którzy do końca września zrobią zakupy w Canon Store, otrzymają bony na zakupy w sklepie Cyfrowe.pl. Nabywcy produktów marki Canon będą mogli skorzystać także ze sprzedaży ratalnej w ramach promocji „raty 0%”.

 

„Bardzo się cieszę, że to właśnie w Polsce – w Warszawie – powstaje miejsce, w którym każdy zainteresowany najnowszymi rozwiązaniami Canon będzie mógł przetestować jego możliwości właśnie w takim miejscu i pod okiem doświadczonych sprzedawców” – mówi Marcin Nocoń, dyrektor regionalny Canon Central Europe. „Zdajemy sobie sprawę, że możliwość wzięcia do ręki aparatu, obiektywu czy kamery, sprawdzenie ergonomii sprzętu i sposobu jego obsługi, daje pełniejszy obraz przed zakupem i bardzo pozytywnie wpływa na doświadczenie klienta. Canon Store ma zatem stanowić ten dodatkowy element układanki na ścieżce zakupowej klienta i zapełniać lukę w prezentowaniu klientom naszych rozwiązań w zakresie foto-video oraz projekcji. Dlatego wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcam do odwiedzenia Canon Store nie tylko w dniu otwarcia czy w pierwszym – bardzo promocyjnym – tygodniu jego działania, ale także zawsze wtedy, gdy będą szukać eksperckiej porady czy informacji nt. konkretnych rozwiązań. Mam nadzieję, że Canon Store już niebawem stanie się miejscem spotkań wszystkich miłośników marki Canon. Nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski”.

 

Dane adresowe salonu

Canon Store

  1. Sokołowska 9 lokal U34

01-142 Warszawa

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.