Jesteś tutaj:-, Newsy, Samsung-Samsung SSD Upgrade Kit

Samsung SSD Upgrade Kit

Samsung wprowadził do sprzedaży zestaw SSD Upgrade Kit, który ułatwia użytkownikom laptopów i komputerów stacjonarnych łatwą wymianę tradycyjnego, mechanicznego twardego dysku, na znacznie bardziej wydajny, energooszczędny i wytrzymały dysk SSD.

W zestawie Samsung SSD Upgrade Kit znajduje się dysk z serii SSD 470, zawierający preinstalowaną pełną wersję oprogramowania Norton Ghost 15.0, które ułatwia przeniesienie systemu operacyjnego oraz danych użytkownika na nowy dysk, jak też ochronę już po migracji.

Z nowym zestawem instalacyjnym użytkownicy są w stanie przede wszystkim oszczędzić czas podczas zamiany twardego dysku na dysk SSD. Operacja, która normalnie zabiera od trzech do czterech godzin, teraz może być wykonana w godzinę. Drugą młodość swoim urządzeniom mogą zaoferować też posiadacze komputerów stacjonarnych – w zestawie znajduje się specjalna ramka, która pozwala na zainstalowanie dysku SSD w miejscu 3,5-calowego twardego dysku oraz przyłączenie kabli.

Samsung zaprezentował dyski z rodziny SSD 470 w styczniu br. i od razu odniósł bardzo duży sukces na tym rynku, sprzedając na świecie 10 tys. dysków w ciągu dwóch miesięcy. Użytkownicy doceniają przede wszystkim ich bezawaryjną pracę, odporność na uderzenia i bardzo szybki transfer danych (250 MB/s przy odczycie i 220 MB/s przy zapisie).

Firma badawcza iSuppli przewiduje, że wartość światowego rynku dysków SSD wkrótce wzrośnie ponad trzykrotnie – z 2,2 mld USD w 2010 r. do 7,5 mld USD w roku 2015. Oznacza to roczny wzrost sprzedaży na poziomie 26,8%.

źródło: Samsung

Kan

Autor |2011-07-12T17:31:38+02:0012 lipca 2011 17:31|Kategorie: Inne, Newsy, Samsung|Tagi: |2 komentarze

2 komentarze

  1. LesH 12 lipca 2011 w 21:24 - Odpowiedz

    Szkoda, że ani słówka o pojemności tego dysku SSD od kit-u… Do kitu 😉 taki news, jak bomba bez zapalnika-detonatora 😉

  2. johnny-18 13 lipca 2011 w 12:10 - Odpowiedz

    Mnie różnica w pracy między dyskiem zwykłym a SSD nieźle zaskoczyła…

    Oprócz pojemności przydały by się również ceny 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile