Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacje, Newsy, Tablety-PZU GO – narzędzie na smartfona ma poprawić bezpieczeństwo kierowców

PZU GO – narzędzie na smartfona ma poprawić bezpieczeństwo kierowców

Już wkrótce PZU jako pierwszy ubezpieczyciel w Europie przedstawi swoim klientom PZU GO – innowacyjne rozwiązanie telematyczne, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa kierowców. aplikacja mobilna połączona z niewielkim urządzeniem typu beacon pozwoli na automatyczne wezwanie pomocy w razie kolizji lub wypadku.

PZU GO
PZU GO

PZU GO to aplikacja telematyczna na smartfona połączona z niewielkim urządzeniem typu beacon przyklejanym na szybie samochodu. Zestaw czujników pozwoli na wykrycie sytuacji awaryjnej i wysłanie sygnału do centrum alarmowego PZU, które skontaktuje się z kierowcą w celu zapewnienia niezbędnego wsparcia. W przypadku braku możliwości kontaktu, na miejsce wypadku wysłane zostaną służby ratunkowe. Dodatkowo, w ramach programów partnerskich, PZU GO zapewni pakiet benefitów dla kierowców z polisą PZU, a w przyszłości również tańsze polisy komunikacyjne dla najlepszych z nich.

PZU GO
PZU GO

Beacon jest samowystarczalny i działa przez trzy lata.

źródło: Grupa PZU

KanAutor |2018-01-10T07:25:57+02:0010 stycznia 2018 07:25|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacje, Newsy, Tablety|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.