Jesteś tutaj:-, Konkurs, Nawigacje, Newsy, Rozrywka-Kamerka SmartGPS DVR-901 do wygrania w konkursie Wielkanocnym

Kamerka SmartGPS DVR-901 do wygrania w konkursie Wielkanocnym

Zaczyna się okres urlopowy, a co za tym idzie – wyjazdy. Bardzo często wybieramy się na wypoczynek samochodem. Dzięki wideorejestratorowi samochodowemu możemy zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi sytuacjami i monitorować ruch podczas jazdy. A uniknąć mandatu pomoże Wam SmartGPS DVR-901, który możecie wygrać w konkursie Wielkanocnym.

Telix przy współudziale z firmą 4cv.gsm.pl, która już od 2001 r. z powodzeniem działa na rynku nowych technologii, ogłasza konkurs na najciekawszy opis o temacie „Jaka zdarzyła Ci się najciekawsza sytuacja podczas jazdy samochodem, którą warto nagrać wideorejestratorem i dlaczego?„.

logo 4CV
logo 4CV

DVR-901 to prosta w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cali. Zasilana jest z gniazda zapalniczki i rozpoczyna nagrywanie automatycznie w momencie uruchomienia pojazdu, nieprzerwanie będąc naocznym świadkiem zdarzeń drogowych. „Trzecie oko kierowcy” firmy SmartGPS nieustannie rejestruje obraz w trybie pętli, nadpisując najstarsze nagrania.


Zapraszamy do przeczytania testu SmartGPS DVR-901 – może ochronić przed mandatem i życzymy powodzenia w konkursie.

Poniżej prezentujemy wybrane, przez redakcję konkursowe prace. Zgodnie z regulaminem, decyzja do wyłonienia zwycięzcy należy do firmy 4cv.gsm.pl:

Marcin


Jakiś czas temu wracając z pracy do domu, jadąc główną drogą, będąc uprzejmym kierowcą wpuściłem kierowcę chcący włączyć się do ruchu z bocznej ulicy. Po kilkuset metrach z naprzeciwka jadący samochód na zakręcie wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z samochodem który przed chwilą wpuściłem. Jakie były skutki można zobaczyć w zdjęciu poniżej. Gdybym miał w tedy rejestrator samochodowy doskonale było by widoczne całe darzenie, które mogło by być nie tylko dowodem w sprawie ale i przestrogą dla zbyt szybkich i pewnych siebie kierowców.

Marta


Podczas podróży na wakacje przez pewne małe miejscowości natknęliśmy się z mężem na stojący przy poboczu „zabytkowy” pojazd oraz przelatujące nam przed maską dziki.. całe szczęście udało nam się uniknąć zderzenia z watahą. Szkoda że nie mieliśmy rejestratora, była by „pamiątka z wakacji’.

Jadwiga

„Mój pojazd marzeń jest trochę inny niż Wasze.
Nie ma kół, okien i klamek ,nie jeździ na benzynie z gazem.
Mój pojazd marzeń nie ma nawigacji , pióro i kartka w podróż mnie prowadzi.
Mój pojazd marzeń jest dla mnie wszystkim , tutaj litery nabijają licznik.
Mój pojazd marzeń jest bezpieczny jak żaden !
Wsiadaj!
A świat?
Zwiedzimy go razem !

Usiądź wygodnie , rozgość się.
Tutaj rzeczywistość staje się snem.
Siedzisz ?
To dobrze , ustaw sobie muzykę.
Ja w tym czasie rozgrzeje emocji lirykę.
Pojedziemy w podróż , gdzieś do wnętrza siebie.
Obiecuje !
Mój wymarzony pojazd jest przecież dla Ciebie !
W moim pojeździe nie ma pasów , ale jest bezpieczny,przysięgam!
Jak uścisk matczyny , chyba go pamiętasz ?
W spokoju przypomnisz sobie, jak byłeś w jej ramionach,
Jest bezpiecznie prawda ?
Każdy lęk da się pokonać.

Mój pojazd marzeń nie ma świateł , bo po co ?
Marzenia rozświetlą mi drogę , najciemniejszej nocy.
Nie ma również kół o czym było na wstępie ,
Tutaj to serce nadaje prędkości więcej.
Mój pojazd marzeń , jest tylko dla Was.
Gdzie chcecie, możecie pojechać od zaraz.
Zamknij tylko oczy czytelniku drogi,
a pojedziesz tam gdzie nie sięgają drogi.
Tam gdzie nie dolecisz , żadną maszyną.
W moim pojeździe to Ty , robisz jako pilot.
Mój pojazd marzeń jest dla mnie wszystkim,
w chwilach słabości wsiadam , i nabijam licznik.
Zegary się kręcą jak oszalałe , ale to marzenia przecież dają nam wiarę.
Wierzę ja i Wy też wierzycie , a więc powodzenia Waszym pojazdom życzę !
Aby Jury dało się ponieść tej podróży w nieznane.
Ja gaszę światło i kończę , zostawiam Wam maszynę marzeń.”

Ewa

trzy miesiące po zakupie nowego auta (i 4 po zrobieniu prawka) miałam stłuczkę z dorosłym łosiem. To było na trasie nr 7, teren nie był leśny, dookoła pola i domy. W ostatniej chwili zauważyłam łosia nadbiegającego z lewej strony, który przeskakiwał przez szare barierki (wcześniej musiał pokonać dwa pasy w drugą stronę). Lekko wyhamowałam, wpadł na maskę z prawej strony, odbił się i wpadł do rowu.
Nic mi się nie stało, samochód lekko uszkodzony (niestety nie nadawał się do dalszej jazdy), niestety łoś nie przeżył. Gdybym miała kamerkę to mogłabym przeanalizować mój czas reakcji, przestrzegać wszystkich, że takie sytuacje mogą mieć miejsce tam gdzie ich się nie spodziewamy.

aktywowany

Jadąc nocą sarny z łaniami stały na moim prawym pasie ruchu i patrzyły się w stronę samochodu. Szkoda, że tego nie nagrałem 🙂

Krzysztof

jadać Carski Traktem miałem przez przypadek włączony Video rejestrator. Droga spokojna, cicha, upał 29 stopni C. Spokojna jazda 50 km/h. Nagle 15 m przed samochodemwybiega 1 mała sarna. Uważnie obserwuje teren i jeszcze szybciej zbiega z jezdni. Po 15 sekundach za nią przez jezdnię przebiega stado kilkunastu a nawet i kilkudziecięciu identycznych saren. Wszystkie w ten sam rytm i według identycznego wzoru przebiega przez jezdnię. Zachwycony jadę dalej, 2 km. Nagle przy jezdni przechodzi para łosi, a na pobliskiej polanie 12 identycznych łosi skubie rosnącą trawę. Zachwycony jadę dalej a wzdłuż drogi biegnie zając. Zawsze myślałem, że mieszkam w Polsce. Jednak nawet tutaj wzdłuż Carskiego Traktu można zobaczyć dziką przyrodę i poczuć się jak Przystanek Alaska.

Główną nagrodą w konkursie jest wideorejestrtor: SmartGPS DVR-901 w cenie 240 PLN. Który decyzją firmy 4CV trafi do Marcina: jogi. – pierwsza odpowiedź wydaje Nam się najbardziej interesująca – podkreślają przedstawiciele sponsora. – Gratulujemy.

Regulamin konkursu: TutajAutor |2017-04-29T13:19:38+02:0029 kwietnia 2017 13:19|Kategorie: Inne, Konkurs, Nawigacje, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. k 1 maja 2017 w 16:03 - Odpowiedz

    Może jakieś nagrody pocieszenia typu pendrive, kubek, smycz oraz inne gadżety?

    • Kan 2 maja 2017 w 06:12 - Odpowiedz

      Niestety sponsor nie przewidział innych nagród. Zapraszamy do częstego zaglądania na Telix.pl. Będą kolejne konkursy i możliwości wygrywania ciekawych nagród.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.