Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje-AutoMapa – specjalna oferta dla przedłużających licencje

AutoMapa – specjalna oferta dla przedłużających licencje

AutoMapa wprowadza nowe zasady sprzedaży premiujące przedłużanie i wznawianie rocznych licencji (Android, iOS, Windows 10 Mobile) oraz rocznych subskrypcji na aktualizacje (Windows CE i PC).

Każdy użytkownik, który w ciągu ostatnich 2. lat kupił licencje lub subskrypcje AutoMapy trwające łącznie co najmniej 1 rok, przy zakupie nowej, rocznej licencji (lub subskrypcji) otrzyma dodatkowe 30 dni jej ważności całkowicie za darmo. Zakup zarówno nowej licencji czasowej jak i subskrypcji na aktualizacje możliwy jest już na 60 dni przed wygaśnięciem aktualnie posiadanej.

Co ważne – nie jest wymagane żadne dodatkowe działanie ze strony użytkownika. Każdy, kto spełnia warunki uprawniające go do otrzymania dodatkowego czasu ważności licencji – otrzyma je automatycznie przy zakupie nowej licencji.

– „” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Nowa oferta wchodzi w życie od 13 września i dostępna jest dla wszystkich użytkowników AutoMapy.

źródło: AutoMapa

Kan

Autor |2016-09-12T14:55:56+02:0012 września 2016 14:55|Kategorie: Nawigacje, Newsy, Operatorzy, Promocje|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. waldinio 13 września 2016 w 07:51 - Odpowiedz

  Automapa to przeżytek. Tylko Google Maps! Darmowe z systemem traffic

  • Uzytkownik Uber Drive 21 listopada 2016 w 20:27 - Odpowiedz

   jakos nie jestes obiektywny bo z pewnoscia na autoMapę ciebie nie stać. Powiem ci bo uzywam również zawodowo Google Maps – i jego ocena w miastach pozostawia grozę dla profesjonalnych Kierowców. Także Google Maps jest zaraz 1 km za Automapą, jego trafic to Amatorstwo przez duże A…

 2. Uzytkownik Uber Drive 21 listopada 2016 w 20:23 - Odpowiedz

  dlaczego AutoMapa nie działa z aplikacja Uber Drive, czyżby 'Uber’ jest amatorem bo stosuje darmowe mapy google które sa opłakaniem dla kierowców aplikacji Uber Drive??

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.