Jesteś tutaj:-, Newsy, Opinie ekspertów, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG wyróżnione aż 31 nagrodami Red Dot za wzornictwo

LG wyróżnione aż 31 nagrodami Red Dot za wzornictwo

Ponowne wyróżnienie przez ekspertów branżowych za doskonale zaprojektowanie produkty.

Firma LG Electronics (LG) po raz kolejny została doceniona za swoje doskonałe wzornictwo konsumenckie i przemysłowe. Podczas tegorocznej edycji konkursu Red Dot Award, jednego z najważniejszych wydarzeń w branży projektowej, zdobyła imponującą liczbę 31 wyróżnień za wzornictwo swych produktów. Zaprezentowane na targach CES 2021 designerskie urządzenia LG zdobyły 5 nagród. Wyróżnione zostały: lodówka InstaView® Door-in-Door®, zestaw złożony z lodówki i zamrażarki, odkurzacz pionowy CordZero, klimatyzator oraz szafa parowa LG Styler.

 

image processing20210415 16413 15sqy8q

 

Do najbardziej znaczących należy wyróżnienie przyznane produktom LG w kategorii „Materiały i powierzchnie” za zastosowane kolory, materiały i wykończenia (CMF). Urządzenia LG są przykładem nowego, odważnego spojrzenia na tradycyjne sprzęty domowe. Są to zaawansowane technologicznie urządzenia gospodarstwa domowego wykonane z materiałów premium, które mogą być dostosowane do wymagań każdego klienta. Materiały takie jak stal nierdzewna, szkło, metal i FENIX – innowacyjny materiał o zaawansowanej technologii powlekania opracowanej przez Arpa Industriale – są wykorzystywane do podkreślenia estetyki każdego produktu z kolekcji.

Inne wyróżnienia obejmują LG WashTower™ – pralkę i suszarkę zintegrowane w jednej obudowie, która pozwala zaoszczędzić miejsce, obsługując jednocześnie bardzo duże załadunki prania i suszenia – za wyjątkowe wzornictwo. Oprócz urządzeń gospodarstwa domowego także wiele produktów komputerowych LG, takich jak monitor UltraGear™ i ultrabook LG gram, zostało wyróżnionych za ich zaawansowane, eleganckie wzornictwo odzwierciedlające podstawowe wartości tych produktów.

Red Dot Design Award jest jednym z trzech najbardziej prestiżowych profesjonalnych konkursów wzornictwa na świecie, a charakterystyczne logo stało się jednym z najbardziej pożądanych znaków jakości dla wyjątkowego wzornictwa. W tym roku do konkursu zgłoszono około 7800 produktów.

 

Dla nas jako marki, która stara się dostarczać wysokiej jakości produkty o wyjątkowym wzornictwie, zdobycie nagrody Red Dot jest zawsze wielkim zaszczytem. Firma LG dąży do zaspokajania potrzeb konsumentów, aby poprawiać jakość przestrzeni za pomocą wysokiej klasy produktów, które przy tym również dobrze wyglądają, i będzie nadal opracowywać innowacyjne projekty spełniające te oczekiwania – powiedział Lee Chul-bae, szef Corporate Design Management Center w LG Electronics.Autor |2021-04-15T11:52:06+02:0015 kwietnia 2021 13:00|Kategorie: LG, Newsy, Opinie ekspertów, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.