Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Huawei podpisał porozumienie o współpracy z Evernex

Huawei podpisał porozumienie o współpracy z Evernex

Huawei oraz Evernex zawarły porozumienie o współpracy w obszarze wdrażania rozwiązań z dziedziny chmury obliczeniowej i sztucznej inteligencji. Evernex będzie świadczył usługi z tych kategorii europejskim klientom Huawei.

Strony zobowiązały się do współpracy mającej na celu budowę ogólnoeuropejskiej sieci dostaw i serwisu, przy wykorzystaniu wiodących w branży możliwości serwisowych Huawei i ogólnoeuropejskich kompetencji usługowych Evernex. Firmy wspólnie zapewnią klientom najwyższej jakości niezawodne usługi pomagające zwiększyć ich rentowność biznesową.

 

Huawei dąży do modelu „Jedna chmura, dwa skrzydła, dwa silniki”, budując otwarty ekosystem branżowy. Dzięki ciągłemu rozwojowi usług Huawei Cloud i AI, naszą długoterminową, spójną i niezmienną strategią jest utrzymanie przyjaznego i stabilnego partnerstwa usługowego oraz budowy szerokiego ekosystemu usług – Li Peng, prezes Huawei Cloud & AI w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich.

 

Podczas ceremonii, Klaus Stockert, prezes Evernex wyraził pełne zaufanie i chęć do kontynuowania współpracy z Huawei. Zawarte porozumienie, opierające się na ekosystemie Huawei Cloud i AI, ma według niego potencjał do bycia dominującym w zbliżającej się erze inteligentnych obliczeń.

Podpisane memorandum rozwija dotychczasową współpracę pomiędzy firmami i stanowi dowód jakości oferowanych wspólnie usług.Autor |2021-04-15T11:57:13+02:0015 kwietnia 2021 13:40|Kategorie: Huawei, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.