Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Huawei coraz silniej obecny w branży motoryzacyjnej – zawarł umowę z dostawcą Volkswagena

Huawei coraz silniej obecny w branży motoryzacyjnej – zawarł umowę z dostawcą Volkswagena

Huawei zawarł umowę licencyjną z dostawcą Volkswagen Group. Umowa obejmuje licencję na korzystanie z posiadanych przez Huawei patentów koniecznych do spełnienia normy (SEP – Standard Essential Patent) w standardzie 4G. Będą one użyte w produkcji pojazdów wyposażonych w technologie komunikacji bezprzewodowej. To największa umowa licencyjna, jaką Huawei zawarł z podmiotem z branży motoryzacyjnej.

 

Jako innowacyjna firma, mamy bogate portfolio patentów w zakresie technologii bezprzewodowych, co stanowi ogromną wartość dla całego przemysłu motoryzacyjnego. Cieszymy się, że kluczowi gracze z branży dostrzegają tę wartość. Wierzymy, że wykorzystanie naszych technologii przyniesie szereg korzyści konsumentom na całym świecie – powiedział Song Liuping, Dyrektor ds. Prawnych w Huawei.

 

W ciągu ostatnich 20 lat Huawei zawarł ponad 100 umów licencyjnych na udostępnienie patentów z największymi globalnymi firmami z Europy, Stanów Zjednoczonych, Japonii i Korei Południowej. Firma spodziewa się także, że łącznie ponad 30 milionów pojazdów będzie wyposażonych w technologie oparte na jej patentach.

Autor |2021-07-07T16:02:28+02:007 lipca 2021 18:00|Kategorie: Aplikacje, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile