Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-HP prezentuje nowe monitory – idealne zarówno do pracy, nauki, jak i rozrywki

HP prezentuje nowe monitory – idealne zarówno do pracy, nauki, jak i rozrywki

Coraz więcej firm i organizacji przyjmuje strategie hybrydowego środowiska pracy, a powrotu do nauki zdalnej na jesieni spodziewa się także wielu uczniów i studentów. To właśnie z myślą o nich HP wprowadza na rynek dwa nowe modele monitorów, które doskonale sprawdzą się w dużej firmie (HP E24mv G4 ), jak i w domowym zaciszu (HP M27fd USB-C).

 

Sposób, w jaki pracujemy, uczymy się, czy spędzamy czas wolny w dobie pandemii zmienił się nieodwracalnie. Monitory stały się jednym z najważniejszych urządzeń, przydatnych zarówno w biznesie, szkole jak i w domu – powiedziała Joanne Bugos, Global Head of Personal Systems Displays Solutions, HP Inc.  Niezależnie od tego, czy chcemy pracować zespołowo, czy uczyć się indywidualnie, dzięki monitorom HP mamy pewność, że korzystamy z urządzeń, które idealnie dostosują się do naszych potrzeb.

 

Współpraca i komunikacja na najwyższym poziomie dzięki pierwszemu monitorowi z certyfikatem Zoom

70% badanych przyznaje się do tego, że ocenia innych w czasie trwania telekonferencji na podstawie jakości audio i wideo. Nic dziwnego, że 50% ludzi oczekuje od sprzętu biznesowego, aby realistycznie odwzorował ich wygląd i głos, wszystko po to aby mogli czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Pracownicy chcą nawiązać osobiste relacje z członkami zespołów projektowych,  a technologia ma im pomagać skrócić ten wirtualny dystans.

 

HP E24mv G4 FHD

Monitor konferencyjny HP E24mv G4 FHD to pierwszy model z certyfikatem Zoom. Dzięki czemu użytkownicy mają zapewnioną doskonałą jakość wideo, a wszystko to dzięki technologiom zaprojektowanym tak, aby idealnie współgrać z tym komunikatorem.

HP E24mv G4 Conferencing Monitor Front Right

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy pierwszy monitor z certyfikatem Zoom – monitor konferencyjny HP E24mv –  powiedział Eric Yu, Head of Hardware Partnership, Zoom. Jest to pierwszy tego typu certyfikat, obejmujący szeroko zakrojone testy. Dzięki temu, nasza platforma do wideokonferencji gwarantuje użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia wizualne w czasie połączenia i rozmowy.

 

7jr9k4wQ

 

Monitor E24mv doskonale sprawdzi się zarówno w czasie wideokonferencji w biurze, jak i w domu. Jego użytkownicy mogą zaprezentować się jak z najlepszej strony dzięki kamerze 5 MP przeznaczonej do rozmów wideo w wysokiej jakości, a niezależna opcja zmiany kąta aparatu zapewnia lepszą ostrość i pole widzenia. Ulepszone czujniki wychwytują więcej kolorów i światła, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana kamera internetowa, zintegrowana z monitorem.

8H 3JDaQ

Wbudowane głośniki i dwa mikrofony zapewniają bogaty, realistyczny dźwięk, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie przegapią ani słowa, a domyślnie aktywna technologia ograniczająca emisję światła niebieskiego HP Eye Ease wraz z  wygodną regulacją kąta nachylenia ekranu, zapewnia komfortowe warunki podczas nawet najdłuższych dni pracy.

HP prezentuje nowe monitory – idealne zarówno do pracy, nauki, jak i rozrywki

Praca, nauka i zabawa z pierwszym monitorem HP z certyfikatem Chromebooka

33% uczniów korzysta z Chromebooków w szkole, a 37% z nich pragnie mieć dodatkowy monitor dla własnego komfortu użytkowania. Zarówno uczniowie, jak i osoby pracujące w domu oczekują niezawodnej konfiguracji, która zapewni im jak najlepsze warunki do nauki, jaki i rozrywki.

 

HP M27fd USB-C

HP M27fd USB C Monitor Front Right

Monitor HP M27fd USB-C to pierwszy monitor z certyfikatem Works With Chromebook, który łączy się z Chromebookiem od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Certyfikat Works With Chromebook oznacza, że produkt został przetestowany przez Google, a zatem spełnienia określone wymagania dotyczące łączności, złącz wideo i zasilania. Dzięki czemu użytkownicy otrzymali bezproblemowe i kompatybilne środowisko parowania.

BC2EttXA

Monitor został zaprojektowany do pracy na Chrome OS dla pełnej funkcjonalności pakietu Google, współpracuje również z każdym laptopem z obsługą USB-C. Co więcej, umożliwia łatwe podłączenie i zasilanie w ramach prostej konfiguracji z jednym przewodem. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję HP Eye Ease z Eyesafe® certyfikowaną technologię, która redukuje niebieskie światło bez wpływu na wygląd kolorów. HP M27fd USB-C został wykonany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – zawiera materiały pochodzące z recyklingu i tworzywa sztuczne pozyskane z oceanu (opakowanie wykonane jest w 100% z recyklingu).

Po sparowaniu z innymi akcesoriami z certyfikatem Works With Chromebook, takimi jak mysz HP Wireless Mouse 220,monitor M27fd USB-C oferuje bezproblemowe połączenie i doskonałe wrażenia użytkownika z Chromebookiem.

n8T6b6cQ

Ceny i dostępność

  • Monitor do konferencji HP E24mv G4 będzie dostępny będzie dostępny w Polsce w sierpniu br. Ceny będą znane bliżej daty premiery.
  • Monitor HP M27fd USB-C będzie dostępny w Polsce we wrześniu br. w cenie od 1099zł.Autor |2021-07-07T15:32:33+01:007 lipca 2021 16:30|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.