Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Reklama, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7-Smartfony Huawei z reklamą Booking

Smartfony Huawei z reklamą Booking

Właściciele niektórych smartfonów Huawei zauważyli, że na zablokowanym ekranie ich urządzenia pokazuje się reklama. Według doniesień użytkowników z wielu krajów, na ekranie powitalnym pojawia się logo serwisu rezerwacji zakwaterowania Booking.com, którego tam wcześniej nie było.

Ogłoszenie zostało zauważone m.in. w modelach Huawei P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 i P20 Pro. Reklama, najwyraźniej, nie ogranicza w żaden sposób regionem lub krajem: doniesienia o niej pochodzą wg. Android Police  z wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, republiki Południowej Afryki i w Niemczech. Także w Polsce reklama się pojawiła.

Do usunięcia zdjęcia z reklamą należy na widoku z tapetą przesunąć palcem od dolnej krawędzi w górę ekranu a następnie wcisnąć ikonkę kosza – zdjęcie zostanie skasowane z telefonu.

Całemu zamieszaniu winna jest funkcja Magazine Unlock, która losowo zmienia obraz tła na ekranie blokady telefonu. Pytanie tylko, kto umieścił w tej funkcji materiały reklamowe ?

 

Autor |2019-06-17T12:45:28+02:0017 czerwca 2019 11:41|Kategorie: Android, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Reklama, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.