Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top7-Huawei wbuduje inteligentny zegarek w okulary

Huawei wbuduje inteligentny zegarek w okulary

Dyrektor generalny Huawei Devices, Richard Yu,  w niedawnym wywiadzie dla CNBC powiedział, że firma stworzy okulary rozszerzonej rzeczywistości, które będą mogły dzielić się informacją ze smartfonem.

W  patencie zarejestrowanym przez firmę Huawei,  mówi się o tym, że firma pracuje nad okularami rozszerzonej rzeczywistości, w które zostanie wbudowany inteligentny zegarek mający połączenie ze smartfonem.

huawei inteligentny zegarek okulary

Urządzenie opatentowano pod nazwą Eyeglass Frame.

Same okulary nie mają aparatu, ekranu lub mikrofonu. Do tego, aby stały się inteligentnymi,  należy wykorzystać smartwatcha. Treści, które pojawią się na ekranie zegarka są  przekazywane do oczu użytkowników za pomocą specjalnego lusterka. Urządzenie obsługuje odtwarzanie muzyki, wyszukiwanie informacji w sieci i inne funkcje.

Richard Yu potwierdził, że zestaw rozszerzonej rzeczywistości zostanie wydany pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku.1 komenarz

  1. Daniel 15 lutego 2019 w 20:05 - Odpowiedz

    Czy tylko ja noszę mój model Jordan Kerr używam tylko do sprawdzenia godziny?! 😀

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.