Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Samsung, Top7-Miłość i spagetti – serwis randkowy Samsung pozwala szukać miłości na podstawie zawartości lodówki

Miłość i spagetti – serwis randkowy Samsung pozwala szukać miłości na podstawie zawartości lodówki

Wygląda na to, że firma Samsung Electronics bardzo dosłownie rozumie twierdzenei o tym, że droga do serca prowadzi przez żołądek i uruchomiła serwis randkowy Refrigerdating. Jego użytkownicy szukają swojej drugiej połowy nie po wyglądzie, a po… zawartości lodówki.

Jak to działa

Aby dokonać rejestracji  należy zrobić zdjęcie światu wewnętrznego swojej lodówki. Dalej Refrigerdating działa na zasadzie Tinder: podoba się zdjęcie, przesuwasz go palcem w prawo, nie chcesz — w lewo. Jeśli użytkownicy oznaczyli siebie nawzajem  — mogą zacząć dialog.

Refrigerdating Samsung electronics

 

Serwis nie wykorzystuje danych użytkowników w celach nie związanych ze zapoznaniem się. Refrigerdating jest dostępny we wszystkich krajach, ale tylko dla użytkowników powyżej 18 lat.

Refrigerdating Samsung electronics

Dlaczego lodówka?

W Samsung mówią, że w tradycyjnych serwisach randkowych utworzony obraz często daleko ubiega od rzeczywistości. A zawartość twojej lodówki będzie w stanie coś więcej powiedzieć o użytkowniku. Oczywiście, można przekształcić puszkę piwa przekształcić  w mleko za pomocą  photoshop, jeśli ktoś bardzo chce dobrze wypaść.

Refrigerdating Samsung electronics

Usługa jest oczywiście dobrym sposobem reklamowania nowej gamy inteligentnych lodówek Samsung Family Hub. Jednak  jeśli odrzucimy marketingowe motywy producenta,  to Refrigerdating jest mimo wszystko dość ciekawym i nietypowym serwisem, z którego można skorzystać chociażby dla zabawy.Autor |2019-02-12T11:57:31+02:0012 lutego 2019 11:57|Kategorie: Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Samsung, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.