Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-Aktualizacja Windows Phone 7 z funkcją kopiuj/wklej na telefonie HTC Mozart- wideo

Aktualizacja Windows Phone 7 z funkcją kopiuj/wklej na telefonie HTC Mozart- wideo


Update Windows Phone 7 o nazwie „NoDo” z funkcją kopiuj&wklej ma zostać udostępniony w drugiej połowie marca. Jeśli chcecie obejrzeć nowe funkcje WP7 na wideo zapraszamy do rozwinięcia wiadomości.

Jeden z użytkowników modelu HTC Mozart zdecydował się na nakręcenie wideo. Prezentuje ono wszystkie nowe funkcje Windows Phone 7 po aktualizacji „NoDo”. Aktualizacja przyniosła m.in możliwość wyszukiwania głosowego w Bing. Warto zwrócić uwagę na zwiększenie szybkości działania platformy Microsoft oraz skrócenie czasu uruchamiania aplikacji. Nie zabrakło oczywiście oczekiwanej funkcji kopiuj&wklej.

Miejmy nadzieję, że tym razem Microsoft stanie na wysokości zadania i główna aktualizacja WP7 nie będzie stwarzała problemów użytkownikom urządzeń z mobilnymi okienkami. Dla przypomnienia, drobna aktualizacja WP7 mająca na celu przygotowanie urządzeń do ważniejszego update o nazwie „NoDo” zamieniła niektóre telefony w „bezwartościowe cegiełki”.

Źródło:

WMPowerUser

Opracował:

Kamil Bąkowski

Obserwuj mnie w serwisie Twitter, Blip
Autor |2011-03-17T11:43:58+01:0017 marca 2011 11:43|Kategorie: HTC, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Kaz 17 marca 2011 w 11:28 - Odpowiedz

    Ja tam wycinam nożyczkami i przyklejam butaprenem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile