Jesteś tutaj:-, Aplikacje, e-Sport, Google, Gry, Inne, Internet, Konsole, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Pojawiły się pierwsze rendery kontrolera od Google

Pojawiły się pierwsze rendery kontrolera od Google

W Sieci pojawiły się rendery firmowego kontrolera do gier od Google, który przyda się użytkownikom nowego serwisu Project Stream. Kontroler do Google jest podobny do większości innych urządzeń tego typu. Jest on wyposażony w dwa analogowe joysticki, D-pad, cztery główne przyciski sterowania oraz klawisze dodatkowe.

Nowy kontroler posiada jednak także przyciski dodatkowe:  Google, przycisk mikrofonu, a także najprawdopodobniej: „Home” i „Menu”. Za pomocą przycisku mikrofonu można można będzie uruchomić Asystenta Google.

 

google stream controller 1 large

 

Rendery zostały stworzone przez Yanko Design na bazie rysunków i szkiców, które zostały opublikowane w otrzymanym przez firmę Google patencie.

 

google stream controller 5 large

 

Od 18 do 23 marca odbędzie się coroczna impreza dla programistów Game Developer Conference. To na niej można się będzie spodziewać dalszych informacji na temat kontrolera Google.

 

google stream controller 4 largeZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.