Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7-Drukarka 3D Saucebot pomoże w robieniu hot-dogów

Drukarka 3D Saucebot pomoże w robieniu hot-dogów

Jeśli ktoś interesuje się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi w kuchni, to ta wiadomość jest dla niego. Saucebot, stworzony przez Connected Community HackerSpace w Melbourne, wyciska ketchup i musztardę na gorące kiełbaski. Urządzenie jest specjalnie przystosowane do obsługi różnych rodzajów sosów przyprawowych i powstało z przeróbki taniej drukarki 3D z Chin dostępnej w cenie ok 120 Dolarów.

 

 

Saucebot posiada dwie pompy, które transportują ketchup i musztardę z odpowiednich butelek do kiełbaski poprzez cienkie wężyki. Ze względu na różne konsystencje sosów, pompy muszą być odpowiednio wykalibrowane i mogą być sterowane za pomocą dwóch  przycisków w kolorze czerwonym i żółtym. Stół drukujący został dostosowany do wymogów tej jakże wymagające potrawy jaką jest hotdog 🙂 Dzięki specjalnemu kształtowi utrzymuje na miejscu bułkę, kiełbaski a nawet krążki cebuli.

W zeszły weekend saucebot został po raz pierwszy zaprezentowany publiczności i należy go traktować raczej jako zabawę niż komercyjny projekt.

 Autor |2018-11-30T11:16:56+02:0030 listopada 2018 11:16|Kategorie: Gadżety, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.