Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Tablety, Targi i konferencje-Wacom Bamboo Stylus fineline: sprytny stylus za 59.90 Euro

Wacom Bamboo Stylus fineline: sprytny stylus za 59.90 Euro

Wacom zaprezentował Bamboo Stylus fineline. Wykonany z wysokiej jakości materiałów fineline jest rysikiem z nową technologią ‘thin tip’, która sprawia, że nawigowanie, pisanie, szkicowanie i udostępnianie na iPadach jest proste. Bamboo Stylus fineline zachęca i inspiruje do kreatywnego wyrażania myśli, a jego cechy, takie jak czułość nacisku oraz eliminowanie omyłkowych ruchów, pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjną i płynną pracę.

Bamboo Stylus fineline
Bamboo Stylus fineline

Elegancki Bamboo Stylus fineline jest dostępny w pięciu kolorach – srebrnym, szarym, niebieskim, pomarańczowym i różowym.

Czułość nacisku i solidne wykończenie rysika sprawiają, że korzystanie z niego jest bardzo naturalne. Dzięki 1,024 poziomom nacisku, efekt na iPadzie jest odpowiednio mocniejszy lub słabszy, w zależności od nacisku użytego w czasie pracy. Ulepszona precyzja rysika sprawia, że pisanie i robienie notatek na iPadzie jest bardzo łatwe. Dodatkowo funkcja rozróżniania dotyku ręki od korzystania ze stylusa pozwala na komfortową pracę. Oznacza to, że użytkownik może korzystać z rysika, podczas gdy jego dłoń swobodnie spoczywa na tablecie. Bateria, wymagana do łączności poprzez Bluetooth, działa około 26 godzin i może być łatwo doładowana przez USB.

Dzięki zastosowaniu Bluetooth 4.0 korzystanie z rysika na iPadzie jest jeszcze lepsze, gdyż pozwala na łączenie się z usługami Wacom Cloud, takimi jak DropZone, która oferuje funkcjonalności clipboardu pozwalając na dokonywanie zmian w plikach z różnych urządzeń lub ControlRoom, która pozwala na przechowywanie spersonalizowanych narzędzi, ustawień tabletu i ekranu. Obydwie usługi są obecnie testowane i zostaną wkrótce udostępnione.

Bamboo Stylus fineline jest wspierany przez aplikacje służące do robienia notatek w tym Wacom Bamboo Paper, Noteshelf, Notes Plus, INKredible, oraz GoodReader. W przypadku Bamboo Paper użytkownicy dostają darmowy dostęp do ‘fineline Pack’, w którym znajdą dodatkowy ołówek oraz wybrany rodzaj notatnika – Writer lub Maker, idealnie przystosowane do robienia notatek i prostego szkicowania.

Dostępność i cena

Bamboo Stylus fineline dostępny jest w Wacom eStore oraz u dystrybutorów w całej Europie. Bamboo Stylus fineline kosztuje 59.90 Euro.

źródło: Wacom

KanAutor |2014-09-07T09:48:41+02:007 września 2014 09:48|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Newsy, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.