Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Targi i konferencje-Wacom Intuos Creative Stylus 2: Rysuj, maluj i szkicuj za 79,90 euro

Wacom Intuos Creative Stylus 2: Rysuj, maluj i szkicuj za 79,90 euro

Powstały na bazie sukcesu swojego poprzednika nowy Intuos Creative Stylus 2 jest wyposażony w cieńszą, twardszą końcówkę, aby lepiej i wygodniej tworzyć skomplikowane detale podczas szkicowania, rysowania i malowania na iPadzie. Wysokiej jakości rozwiązanie dla kreatywnych profesjonalistów oferuje teraz opcję ładowania baterii przez USB, rozszerzającą się ku dołowi obudowę, aby lepiej dostosować się do różnych sposobów trzymania piórka i boczny przycisk, by ułatwić korzystanie z urządzenia. Ta kombinacja wysokiej jakości wzornictwa i rozbudowanych funkcji to perfekcyjne narzędzie dla artystów i projektantów, którzy mogą teraz pracować kiedykolwiek chcą bez względu na to, gdzie się znajdują.

Intuos Creative Stylus 2
Intuos Creative Stylus 2

Idealny dla profesjonalistów i dedykowany entuzjastom, którzy często używają iPadów do pracy, nowy Intuos Creative Stylus 2 jest kluczowym narzędziem do tworzenia szkiców i wstępnych rysunków na iPadzie, zbliżonych do tych tradycyjnych wykonanych piórem na kartce papieru. Stylus oferuje 2,048 poziomów nacisku, a Bluetooth 4.0 łączący go z iPadem umożliwia użytkownikom dostęp do usług Wacom Cloud. Wkrótce będą dostępne dwie nowe usługi w chmurze dostarczające funkcje clipboardu (DropZone) pozwalając na edytowanie plików na różnych urządzeniach oraz na przechowywanie spersonalizowanych narzędzi, ustawień tabletu i ekranu (ControlRoom).

Tak jak wszystkie urządzenia z serii Intuos, Intuos Creative Stylus 2 jest pięknie zaprojektowany i wykonany z matowego aluminium, posiada miękki w dotyku silikonowy uchwyt. Dostępny jest w wersji czarnej i szarej, a ponadto wyróżnia się ergonomicznym kształtem, który pozwala komfortowo go używać nawet przez kilka godzin. Dodatkowo twórcy mogą oszczędzać czas korzystając z wygodnych przycisków skrótów umieszczonych na piórku. Ochronne pudełko pozwala bezpiecznie przechowywać Stylusa, jak również ładowarkę USB oraz zapasowe końcówki sprawiając, że jest to wyjątkowy i łatwy do noszenia w kieszeni kompan dla każdego twórcy.

Zaprojektowany do współpracy z urządzeniami takimi jak iPad 3 i 4, mini i Air, Intuos Creative Stylus 2 jest kompatybilny z pięcioma najlepszymi kreatywnymi aplikacjami, tj. Bamboo Paper firmy Wacom, SketchBook Pro na iPady (od Autodesk), ArtRage (od Ambient Design), ProCreate (od Savage Interactive) i wieloma innymi. Podczas korzystania z kompatybilnych aplikacji stylus staje się wysoce responsywny na delikatne dotknięcia przy jednoczesnym odrzucaniu przypadkowych ruchów i nacisków na ekran iPada. Korzystając z aplikacji Bamboo Paper użytkownicy dostają darmowy dostęp do ‘Creative Pack’, która zawiera wszystkie pędzle i narzędzia do pisania oraz wszystkie typy notatników z wieloma rodzajami płótna i papieru niezbędnych do rysowania i malowania.

Cena i dostępność

Intuos Creative Stylus 2 dostępny jest w Wacom eStore oraz u dystrybutorów w całej Europie. Intuos Creative Stylus 2 kosztuje 79,90 euro.

źródło: Wacom

KanAutor |2014-09-07T09:55:14+02:007 września 2014 09:55|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.