Jesteś tutaj:-, Internet, Lenovo, Newsy, Targi i konferencje-Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 23: biznesowy komputer modułowy All-In-One

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 23: biznesowy komputer modułowy All-In-One

Prezentowany na IFA ThinkCentre Tiny-in-One (TIO) 23 to pierwszy modułowy komputer biznesowy Lenovo o rozłączanej konstrukcji all-in-one (AIO). ThinkCentre Tiny-in-One 23 będzie dostępny w cenie od 279 USD od początku października.

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 23
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 23

Nowy, modułowy komputer AIO Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 23 (TIO) umożliwia użytkownikom biznesowym łączenie możliwości 23-calowego AIO ze wszystkimi dostępnymi obecnie komputerami ThinkCentre Tiny PC (do nabycia osobno). Umożliwia to wygodniejszą modernizację w porównaniu z tradycyjną konfiguracją komputera stacjonarnego, oszczędza miejsce i ułatwia porządkowanie kabli.

Przeznaczony specjalnie dla menedżerów IT komputer TIO oferuje znakomite funkcje biznesowego komputera AIO ze wspaniałym, 23-calowym wyświetlaczem Full HD, przednimi gniazdami audio USB 3.0, opcjonalnym napędem dysków optycznych oraz ergonomiczną podstawką, która umożliwia regulację nachylenia i wysokości. W przeciwieństwie do większości tradycyjnych komputerów AIO model TIO 23 jest zasilany przez komputer ThinkCentre Tiny PC, który można wygodnie wpiąć z tyłu monitora. Trwa to zaledwie kilka sekund i nie wymaga żadnych narzędzi. Taka niezwykła konfiguracja hybrydowa uwalnia użytkowników od plątaniny kabli na biurku, a ponadto umożliwia dobranie do 23-calowego AIO urządzeń ThinkCentre Tiny PC z odpowiednimi chipsetami i procesorami. W razie potrzeby modernizacji lub serwisu komputera wystarczy odpiąć stary model Tiny PC od TIO, podłączyć nowy i wznowić pracę w niecałe dwie minuty.

Użytkownikom biznesowym, w edukacji i w sektorze rządowym spodobają się funkcje ułatwiające wdrażanie, takie jak pojedynczy zasilacz do monitora i komputera Tiny PC. System można zamontować na różnych uchwytach i podstawkach zgodnych ze standardem VESA. TIO zwiększa bezpieczeństwo komputera Tiny PC przy użyciu zaawansowanego mechanizmu blokującego zarówno Tiny PC, jak i opcjonalny wewnętrzny napęd dysków optycznych za pomocą linki Kensington.

źródło: Lenovo

KanAutor |2014-09-07T09:41:10+02:007 września 2014 09:41|Kategorie: Inne, Internet, Lenovo, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.