Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7-Apple rozpoczął produkcję stacji ładującej AirPower

Apple rozpoczął produkcję stacji ładującej AirPower

We wrześniu 2017 roku firma Apple zaprezentowała stację ładującą  AirPower, która powinna zapewnić jednoczesne bezprzewodowe ładowanie kilku urządzeń, takich jak iPhone, Apple Watch i AirPods. Jednak od prezentacji do wprowadzenia produktu do sprzedaży minęło dużo czasu.

Apple początkowo przeceniła swoje możliwości: po roku z momentu ogłoszenia AirPower, stacja nie została wprowadzona do sprzedaży, a informacja o ładowarce zniknęła ze strony internetowej firmy. Niemniej jednak, jeśli wierzyć twittowi użytkownika ChargerLAB, wkrótce urządzenie może pojawić się na półkach sklepów.

 

„AirPower już blisko. Dopiero co dowiedzieliśmy się z wiarygodnych źródeł, że producent Luxshare Precision już rozpoczął produkcję bezprzewodowej ładowarki AirPower. Luxshare Precision jest również producentem  AirPods i kabli USB-C dla Apple”.

Jak wynika z dostępnych informacji, wprowadzenie AirPower na rynek zatrzymało się z powodu licznych problemów technicznych, związanych z przegrzewaniem się i skutecznością ładowania. Jesienią 2018 roku pojawiła się informacja, że AirPower pojawi się w pierwszym kwartale 2019 roku.Autor |2019-01-14T10:45:32+02:0014 stycznia 2019 10:45|Kategorie: Apple, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.