Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7, Wydarzenia, Zdrowie-Elektro-hulajnogi Lime zaczęły zrzucać pasażerów

Elektro-hulajnogi Lime zaczęły zrzucać pasażerów

Startup Lime oferuje w wielu miastach na całym świecie usługi wypożyczalni rowerów i elektro-hulajnog. Jednak firma napotkała nieoczekiwany błąd w oprogramowaniu.

Jak pisze TechCrunch, w szwajcarskim Zurychu i Bazylei doszło do kilku nieprzyjemnych incydentów: podczas podróży elektro-hulajnogi  Lime wyłączały się i gwałtownie hamowały, przez co użytkownicy często spadali otrzymując przy tym traumy.

Lime poinformowała o czasowym zawieszeniu obsługi w tych dwóch miastach. W mailingu do klientów firma poinformowała że wszystkie hulajnogi zostaną poddane testom w serwisie firmy. Prowadzone jest też szczegółowe badanie, czy nagłe zatrzymanie mogło być  spowodowane błędem w oprogramowaniu. Możliwe że komputer pokładowy nagle zaczął restartować się, po czym aktywowała się ochrona przed kradzieżą.

Wszyscy użytkownicy Lime w Zurychu i Bazylei otrzymają  15 minut przejazdu za darmo po wznowieniu obsługi, jednak kiedy to nastąpi — nie wiadomo. Do końca 2018 roku Lime planował uruchomić usługę w 25 miastach Europy, jednak na razie udało się to dopiero w 18.

 Autor |2019-01-25T11:45:52+01:0014 stycznia 2019 12:21|Kategorie: Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7, Wydarzenia, Zdrowie|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

  1. KarolSk 14 stycznia 2019 w 13:22 - Odpowiedz

    „Otrzymując obrażenia”?

  2. Brutus 15 stycznia 2019 w 09:15 - Odpowiedz

    Człowiek może się nawet zabić bo jadąc prosto nikt się nie spodziewa nagłego hamowania. Ryzyko kontuzji jest bardzo duży a oni w ramach zadośćuczynienia dadzą 15 min darmowej jazdy,

  3. ToLEK 15 stycznia 2019 w 16:02 - Odpowiedz

    O tam.., hulajnoga to jeszcze nic, najwyżej sie troche facjate zedrze. Mnie u kumpla posadzili na capa, gdy akurat byłem pod wpływem… Wierzgał skubany, nosiłem potem śliwe pod okiem, mało tego, pogonił mnie rogami, wytrzeźwiałem w minute.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.