Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Newsy, Sprzęt, Tablety, Taryfy komórkowe-MobileMerchant firmy Elavon dla handlu mobilnego

MobileMerchant firmy Elavon dla handlu mobilnego

Elavon ogłosił wprowadzenie na polski rynek produktu MobileMerchant. Rozwiązanie to pozwala korzystać z urządzeń mobilnych jak z terminala płatniczego. Dzięki niemu przedsiębiorstwa zyskują możliwość szybkiego i bezpiecznego przyjmowania płatności kartami w każdym miejscu (wszędzie tam, gdzie jest Internet) i czasie, bez dużych nakładów pieniężnych. Aplikację płatniczą MobileMerchant sparowano z czytnikiem kart czipowych zabezpieczonych kodem PIN, co umożliwia przetwarzanie płatności przy użyciu smartfonów i tabletów z systemami iOS lub Android.


Rozwiązanie łączy łatwość dokonywania płatności przy użyciu telefonu z przystępnym i przejrzystym cennikiem. Dzięki temu jest dostosowane do potrzeb małych przedsiębiorstw sprzedających towary i usługi poza swoją siedzibą ub zatrudniających pracowników terenowych, które chcą zapewnić swoim klientom wygodę płatności kartami kredytowymi i debetowymi.

Elavon stawia sobie za cel dostarczanie rozwiązań, które zwiększają możliwości przedsiębiorstw różnej wielkości czyniąc je bardziej wydajnymi i rentownymi. MobileMerchant jest idealny dla tysięcy małych, często mobilnych przedsiębiorstw działających obecnie w Polsce. Firmy te nie miały dotąd możliwości przyjmowania płatności kartą w sposób prosty i opłacalny”, powiedział Rafał Gołębiewski, Head of Business Development w Polsce. „Nasze rozwiązanie nie tylko umożliwia sprzedaż poza siedzibą firmy, ale także zapewnia właścicielom małych przedsiębiorstw i ich klientom bezpieczeństwo dzięki możliwości akceptacji kart chipowych zabezpieczonych kodem PIN.”, dodał Gołębiewski.

MobileMerchant działa na większości urządzeń mobilynch. Konfiguracja jest szybka i prosta — wystarczy pobrać aplikację na smartfona i wprowadzić dane konta otrzymane od Elavon. Rozwiązanie zapewnia i wsparcie transakcji dokonywanych za pomocą kart z czipem, zabezpieczonych kodem PIN, kart z paskiem magnetycznym, a także transakcji bez użycia karty. Dane posiadacza karty są w bezpieczny sposób odczytywane i szyfrowane poprzez połączony ze smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth PIN-pad. telefon nie rejestruje, ani nie przechowuje żadnych informacji. Potwierdzenie transakcji jest przesyłane klientowi e-mailem lub SMS-em. Bezpieczny i łatwy w użyciu system zarządzania danymi zapewnia dostęp do danych powiązanych z transakcjami kartami kredytowymi i debetowymi. Można również monitorować oraz analizować transakcje dokonywane kartami, zarządzać prawami użytkowników, a także dokonywać transakcji przy użyciu znajdującej się na portalu aplikacji Wirtualny Terminal.

źródło: Elavon

Kan

Autor |2014-10-30T07:24:44+01:0030 października 2014 07:24|Kategorie: Android, Apple, Inne, Newsy, Sprzęt, Tablety, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.