Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Equinix zwiększa innowacje w zakresie 5G i ekosystemów edge we współpracy z Nokią

Equinix zwiększa innowacje w zakresie 5G i ekosystemów edge we współpracy z Nokią

Equinix wykorzystuje możliwości połączeń bezpośrednich, żeby wspierać innowacje ekosystemów mobilnych, dzięki pierwszemu w swoim rodzaju środowisku sandbox do testowania rzeczywistych wdrożeń 5G.

Equinix – światowy dostawca infrastruktury cyfrowej ogłosił wdrożenie pierwszego w swoim rodzaju, w pełni funkcjonalnego centrum rozwoju technologii 5G i edge.

Obejmuje ono w pełni działającą, niesamodzielną sieć 5G firmy Nokia do testowania i oceny różnych usług i przykładów użycia 5G.

 

5G

 

Equinix inwestuje w pomoc dostawcom usług i operatorom sieci we wprowadzaniu innowacyjnych koncepcji na rynek, zapewniając zwinną strukturę produkcyjną do oceny, inkubacji i testowania rozwiązań 5G i brzegowych dla bezpiecznych aplikacji typu end-to-end.

 Autor |2021-09-27T12:36:36+02:0027 września 2021 12:36|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.