Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Wyzwanie dla koderów od Pracuj.pl – Decode IT 2.0

Wyzwanie dla koderów od Pracuj.pl – Decode IT 2.0

1 lipca ruszył konkurs Decode IT 2.0. To już druga edycja wyzwania zręcznościowo-logicznego od Pracuj.pl, kierowanego do programistów. Dla najlepszych koderów przewidziano wartościowe nagrody: zestaw gamingowy, konsole PlayStation 5 i Nintendo Switch, a także słuchawki gamingowe i vouchery x-kom.pl.

 

Rywalizacja dla wszystkich koderów

Serwis Pracuj.pl wraz z agencją Gameset już po raz drugi przygotował Decode-IT – konkurs łączący wyzwania zręcznościowe z łamigłówkami programistycznymi. W ubiegłorocznej edycji uczestnicy po stworzeniu własnych avatarów mierzyli się z zadaniami dotyczącymi takich języków programowania jak Java, JavaScript, PHP, Python i C++.
W tegorocznej odsłonie do rywalizacji na stronie it.pracuj.pl/decodeit/ zaproszone są wszystkie osoby zajmujące się programowaniem, niezależnie od poziomu doświadczenia zawodowego i języka programowania, jakim się posługują. Rejestracja do wyzwania rozpoczęła się 1 lipca 2021, a uczestnicy mają czas na jej przejście do 29 lipca br.

 

image processing20210521 3949 e95zgi

 

Wyzwanie w stylu klasycznych gier

Decode IT 2.0: CodeBreaker to przestrzeń dla koderów, w której mogą sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z innymi specjalistami z branży w formie przeglądarkowej gry zręcznościowej stylizowanej na lata 90. Gracze tym razem przeniosą się do świata RoboFaktorii i na trzech poziomach wcielą w postać ASI – Autonomicznej Sztucznej Inteligencji, czyli zbuntowanego androida posiadającego wolą wolę, który ma ocalić świat. W grę można grać wielokrotnie – tak, by zdobyć jak największą liczbę punktów.

 

image processing20210521 1849 p7946r

 

Wielu programistów łączy zamiłowanie do kodowania z chęcią grywalizacji i pasją do gamingu. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom przygotowaliśmy Decode IT 2.0: CodeBreaker. Stworzyliśmy przestrzeń, w której specjaliści IT z całej Polski mogą sprawdzić swoje umiejętności i wygrać wartościowe nagrody dla gamerów. Wizualna strona projektu, prosta fabuła i tradycyjny sposób sterowania postacią dają też dodatkowo okazję do sentymentalnego powrotu do gier znanych z dzieciństwa – mówi Paulina Berska, Specjalistka ds. Promocji Marki w Grupie Pracuj.

 

 

 

Gra o nagrody razem z influencerami

W rywalizacji Decode IT 2.0: CodeBreaker do wygrania jest aż 10 wartościowych nagród dla najlepszych osób w rywalizacji. Na zwycięzców czekają m.in. komputer gamingowy Dell Alienware ze specjalistycznym monitorem, konsole PlayStation 5 i Nintendo Switch Joy-Con, oraz vouchery na zakupy w sklepie x-kom.pl ze słuchawkami SteelSeries.

Za strategię i realizację projektu DECODE-IT 2.0: CodeBreaker, a także współprace z influencerami odpowiada agencja Gameset. W rywalizację zaangażowali się influencerzy branży gamingowej: Ziemniak i QUAZ, a także serwisy związane z branżą IT: Niebezpiecznik.pl i Magazyn Programista.

image processing20210607 29923 z7e2fe

 

Wysyp ofert pracy w IT

Konkursowi towarzyszy promocja ofert pracy dostępnych na serwisie it.pracuj.pl. Już z poziomu strony głównej konkursu uczestnicy mogą zapoznać się z ogłoszeniami dotyczącymi stanowisk na wybranym przez użytkownika poziomie doświadczenia, wymagających poszczególnych najbardziej popularnych języków programowania, a także posiadających widełki oferowanych zarobków.

Jak podaje Pracuj.pl, w samym 2020 roku na serwisie pojawiło się blisko 79 000 ofert pracy w IT, co stanowiło aż 14% wszystkich ogłoszeń. Jeszcze większy wysyp propozycji zatrudnienia dla specjalistów IT obserwowano w I kwartale 2021, gdy kierowano do nich 37 427 ofert – 18% wszystkich obecnych w tym czasie na Pracuj.pl.

 

Szczegółowa lista nagród:

  • 1 miejsce: Komputer stacjonarny Dell Alienware Aurora R10 R7-5800/16GB/1TB/W10 RTX3070 + Monitor DELL Alienware AW2521HFA 25″ 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms
  • ​​2 miejsce: PlayStation 5 (825GB) + karta o wartości 400 zł do wydania w PlayStation Plus
  • 3 miejsce: Nintendo Switch Joy-Con – Monster Hunter Rise Ed. + gry: Switch The Legend of Zelda: Breath of the Wild i Switch Super Mario Odyssey
  • 4-10 miejsce: Słuchawki SteelSeries Arctis 1 Wireless + karta zakupowa o wartości 500 zł do wydania w sklepie X-Kom


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.