Targi IFA 2022 – Nowości od Yale

Na targach firma Yale ogłosiła nowe produkty i współprace. Wśród prezentowanych nowości możemy znaleźć nową linię produktów do inteligentnego przechowywania (Smart Storage), integrację zamka Linus® z Alarmem Sync oraz nową współpracę z Somfy.

 

  • Gama Smart Storage: Nadchodząca gama Smart Storage będzie zawierać dwa dynamiczne produkty: inteligentny sejf i zamek do szafek (Smart Cabinet Lock)

 

Inteligentny Sejf zapewni bezpieczeństwo cennych rzeczy, takich jak biżuteria, dokumenty czy sprzęty elektroniczne. Użytkownicy mogą blokować i odblokowywać sejf, zdalnie monitorować dostęp oraz udostępniać stałe lub tymczasowe wirtualne klucze zaufanym osobom z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem aplikacji Yale Access. Produkt jest idealny dla każdej osoby która pracuje z domu, pozwalając konsumentom na bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów lub laptopa.

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 10.25.52

 

Smart Cabinet Lock to inteligentne urządzenie idealne do zabezpieczenia domu przed dziećmi. Całkowicie ukryty, ultrakompaktowy inteligentny zamek do szafki od Yale można zamontować w większości szafek i szuflad, zapewniając bezpieczne przechowywanie wszelkich niebezpiecznych przedmiotów, takich jak środki czystości, alkohol czy lekarstwa. Produkt może również okazać się przydatny dla zarządców wynajmowanych nieruchomości, którzy mogą chcieć przechowywać prywatne lub dodatkowe przedmioty dla gości (takie jak np. czyste ręczniki).

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 10.26.27

 

Smart Cabinet Lock można w pełni kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej Yale Access. Umożliwi to użytkownikom blokowanie, odblokowywanie, udostępnianie i przeglądanie historii dostępu z dowolnego miejsca za jednym kliknięciem w aplikacji.

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 10.26.37

 

  • Inteligentny alarm i integracja z zamkiem Linus®

W interesie ciągłego aktualizowania i ulepszania swoich flagowych produktów, firma Yale wprowadziła nowe integracje dla Linus® Smart Lock i inteligentnych alarmów Yale (Sync i SR).

Dzięki nowej integracji, fałszywy alarm przez zapomnienie dezaktywacji alarmu po długim dniu pracy należy do przeszłości. Inteligentne alarmy Yale wyłączą się automatycznie w momencie odryglowania drzwi za pomocą zamka. Dla dodatkowej wygody, gama inteligentnych alarmów oferuje teraz nową funkcjonalność po podłączeniu do kamery wewnętrznej Yale Pan & Tilt. Tryb prywatności kamery włączy się gdy tylko alarm zostanie wyłączony, co spowoduje zakończenie nagrywania gdy znajdujemy się w domu.Autor |2022-09-20T10:29:35+01:0020 września 2022 12:00|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.