Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Yale rozszerza interoperacyjność zamka Linus® Smart Lock, zapewniając jeszcze większy komfort w inteligentnym domu

Yale rozszerza interoperacyjność zamka Linus® Smart Lock, zapewniając jeszcze większy komfort w inteligentnym domu

Rozbudowując obecne portfolio integracji produktów, Yale rozszerza interoperacyjność swojego flagowego produktu, Linus® Smart Lock, aby zaoferować konsumentom dodatkowe funkcje i wygodę.

Dzięki eleganckiemu wzornictwu, zamek Yale Linus® Smart Lock kompletuje coś, co posiada każdy dom lub mieszkanie – drzwi wejściowe. Inteligentny zamek umożliwia dostęp bez użycia klucza, dając możliwość zdalnego ryglowania i odryglowywania drzwi, sprawdzania stanu zamka i przydzielania wirtualnych kluczy zaufanym gościom, takim jak rodzina, przyjaciele, opiekunka do dzieci, osoba do sprzątania lub wyprowadzacz psów.

Sterowany za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej Yale Access, inteligentny zamek zapewnia wszystkim użytkownikom wygodę bez użycia klucza. A teraz, wraz z integracją zupełnie nowych produktów na horyzoncie, lista istniejących funkcji Linusa® wydłuża się, aby zaoferować im jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa!

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 10.44.59

Nowe integracje produktów i połączony ekosystem produktów

Czy obawiasz się czasem przypadkowego włączenia alarmu, gdy wchodzisz do domu po ciężkim dniu pracy? Dzięki nowej integracji inteligentnego zamka Linus® (i innych inteligentnych zamków do drzwi Yale, takich jak Conexis, Keyless i Doorman V2N/L3) z inteligentnymi alarmami domowymi Yale (SR & Sync), Twój alarm zostanie rozbrojony w momencie, gdy otworzysz drzwi za pomocą inteligentnego zamka. Funkcja ta jest szczególnie przydatna i wygodna dla Twoich zaufanych gości, którzy mogą nie być zaznajomieni z konfiguracją zabezpieczeń w Twoim domu. Eliminując ryzyko wywołania fałszywego alarmu, masz o jedno zmartwienie mniej po powrocie do domu, ponieważ wiesz, że Twój dom jest zawsze chroniony bez względu na okoliczności.

W ramach realizacji celu Yale, aby zapewnić swoim klientom jak najbardziej bezproblemowe użytkowanie, inteligentne alarmy domowe Sync i SR już są zintegrowane z całą gamą wewnętrznych i zewnętrznych kamer do monitoringu Yale. Dzięki integracji z obrotową kamerą wewnętrzną Pan & Tilt, kamera przejdzie w tryb prywatny w momencie wyłączenia domowego systemu alarmowego, co pozwoli Ci cieszyć się pełną prywatnością w domu.

Zgodnie z ambicją marki polegającą na stworzeniu zintegrowanego ekosystemu produktów dla jednego użytkownika, asortyment Yale Access został uzupełniony o nową linię Smart Storage, obejmującą inteligentne sejfy i zamki do szafek. Obsługiwany za pomocą przyjaznej dla użytkownika aplikacji Yale Access, inteligentny zamek do szafki Smart Cabinet Lock stanowi część gamy Yale Access. Można go integrować z inteligentnymi zamkami do drzwi Yale, włącznie z najnowszym Linusem®, a także inteligentnym sejfem Yale, co pozwala kontrolować wszystkie produkty za pomocą jednej aplikacji! A wszystko po to, by zapewnić usługobiorcom pełen komfort użytkowania i dodatkowe funkcje.

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 10.45.08

 

Strategiczne partnerstwa i interoperacyjność z najlepszymi markami inteligentnych technologii 

Partnerstwa strategiczne są podstawą strategii produktowej Yale, poprawiając wrażenia konsumenckie, zapewniając wygodę użytkownikom i budując ekosystem połączonych rozwiązań, niezależnie od marki. Obecnie portfolio zaufanych partnerów Yale obejmuje najlepsze marki, m.in. Philips Hue, Bosch, Home Connect Plus, Homey, Zipato, DoorBird, Verisure czy Operto. Tak obszerna lista pozwala firmie uwzględnić różne branże. Od inteligentnego domu po automatykę domową, inteligentny wynajem oraz monitoring.

Partnerstwo z Philips Hue pozwala połączyć zamek Linus® Smart Lock z inteligentnym oświetleniem Philips Hue, dzięki czemu użytkownicy mogą być powitani ciepłym światłem, gdy wchodzą do domu po długim dniu.

Aby zapewnić jeszcze lepszą funkcjonalność, wszystkie produkty z gamy inteligentnego domu Yale integrują się z wiodącymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa, Apple Siri i Google Assistant, umożliwiając użytkownikom sterowanie konfiguracją inteligentnego domu za pomocą głosu.

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 10.45.17

 

Do grona zaufanych partnerów Yale dołącza firma Somfy

Somfy, specjalista w dziedzinie automatyki domowej, to najnowsza marka dodana do obszernego portfolio zaufanych partnerów Yale. Teraz inteligentny zamek Yale Linus® integruje się z aplikacją TaHoma firmy Somfy, dając użytkownikom możliwość ryglowania i odryglowywania drzwi oraz sprawdzania stanu zamka i baterii za pośrednictwem aplikacji.

Ponadto konsumenci skorzystają z możliwości tworzenia niestandardowych scenariuszy, które obejmują zintegrowaną gamę urządzeń kompatybilnych z platformą TaHoma firmy Somfy.  Aby powitać Cię po długim dniu pracy, indywidualny scenariusz powrotu do domu otworzy bramę i drzwi garażowe, odsunie żaluzje, wyłączy alarm i odrygluje drzwi wejściowe, a w tle usłyszysz dźwięki ulubionej muzyki – wszystko to przy użyciu zamka Linus® Smart Lock i pilota samochodowego Somfy Keygo io. Scenariusz wychodzenia z domu wyłączy światła, zasunie żaluzje i zarygluje drzwi wejściowe za pomocą inteligentnego zamka Linus®, więc wybiegając w pośpiechu z domu, o to nie trzeba się już martwić. Integracja umożliwi konsumentom tworzenie scenariuszy dostosowanych do ich specyficznych nawyków i potrzeb, zapewniając dodatkową wygodę w codziennym życiu.

 

”Produkty Yale zostały zaprojektowane do wspólnego działania po to, aby życie było prostsze i bezpieczniejsze. Łagodnie wpasowują się w życie naszych konsumentów, zapewniając im dodatkową wygodę i upraszczając codzienne zadania. W Yale stawiamy bezpieczeństwo i interoperacyjność na pierwszym miejscu. Nasze produkty integrują się nie tylko ze sobą, ale także z zaufanymi partnerami po to, by zapewnić konsumentom najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania.” – mówi Thomas Moser, starszy wiceprezes i szef Yale i Smart Residential EMEIA, ASSA ABLOY Opening Solutions.Autor |2022-09-20T10:46:45+02:0020 września 2022 13:00|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.