Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Tenda CP7 – obrotowo-uchylna kamera IP 4 MP

Tenda CP7 – obrotowo-uchylna kamera IP 4 MP

Kamera bezpieczeństwa obrotowo-uchylna CP7 to zaawansowana kamera do monitoringu domowego, która integruje 360-stopniowy obraz z rozdzielczością 4 MP. Jest również wyposażona w dwukierunkowy dźwięk w trybie pełnego dupleksu, inteligentne wykrywanie/śledzenie ruchu oraz funkcje alarmu dźwiękowego i świetlnego.

Kamera bezpieczeństwa obrotowo-uchylna CP7 to zaawansowana kamera do monitoringu domowego, która integruje 360-stopniowy obraz z rozdzielczością 4 MP. Jest również wyposażona w dwukierunkowy dźwięk w trybie pełnego dupleksu, inteligentne wykrywanie/śledzenie ruchu oraz funkcje alarmu dźwiękowego i świetlnego. Produkt jest najczęściej używany do monitorowania wnętrz, takich jak domy, sklepy, biura itp. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wideo za pośrednictwem bezprzewodowego lub przewodowego połączenia z routerem.

 

Filmy z większą liczbą szczegółów

CP7 nagrywa filmy w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, redukuje szumy i rejestruje więcej szczegółów.

 

Obserwuj każdy zakątek w domu

tenda cp7 1

 

Konstrukcja obrotowo-uchylna o dużej prędkości umożliwia elastyczne obracanie we wszystkich kierunkach. CP7 obejmuje 360° w poziomie i 155° w pionie (90° w górę, 65° w dół), co nie pozostawia żadnych martwych stref.

 

Automatyczne wykrywanie intruzów

tenda cp7 3

 

Użyta w CP7 technologia pozwala SI rozpoznać kształt człowieka i automatycznie rozpocząć jego śledzenie, wysyłając jednocześnie alerty na twój telefon. Kamera również uruchamia alarmy świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć intruza.

 

Rozpocznij patrol pojedynczym kliknięciem

tenda cp7 2

 

Użytkownik może zaplanować i łatwo uruchomić patrol wizyjny z poziomu aplikacji TDSEE.

 

Dwie możliwości przechowywania danych

tenda cp7 4

 

Pliki wideo mogą zostać zapisane na wewnętrznej karcie Micro SD, bądź przesłane do chmury dla większego bezpieczeństwa.

 

Montaż na suficie, biurku bądź ścianie

tenda cp7 5

 

Produkt wyposażony jest w odłączaną bazę – można ją przymocować do sufitu, ściany czy mebli, a następnie umieścić w niej kamerę przekręcając ją o około 40 stopni. Funkcja obracania ekranu w aplikacji jest niezbędna, jeżeli zamontujesz CP7 na suficie.Autor |2022-09-20T10:22:21+02:0020 września 2022 11:00|Kategorie: Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.