Jesteś tutaj:-, Inne, Muzyka, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Sprzęt, Targi i konferencje, Telewizja, Top7, Wydarzenia-Ekosystem Super X-Fi® firmy Creative na targach CES 2020

Ekosystem Super X-Fi® firmy Creative na targach CES 2020

Firma Creative Technology zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania audio na targach elektroniki użytkowej CES 2020. Mowa o nadchodzących premierach z nagradzaną technologią holografii słuchawek Super X-Fi oraz rozwijającym się ekosystemie.

 

Ekosystem Super X-Fi na CES 2020

Pierwsza linia produktów Super X-Fi została zaprezentowana na targach CES 2019 i zebrała 15 nagród “Best of Show” od różnych przedstawicieli mediów piszących o tematyce audio, którzy przybyli z całego świata, aby doświadczyć tej przełomowej technologii. Super X-Fi odtwarza scenę dźwiękową systemów wielogłośnikowych w słuchawkach i personalizuje ją, skanując głowę i uszy użytkownika. Dzięki czemu wrażenia dźwiękowe są dla każdego oferowane indywidualnie, aby doznania były jeszcze większe.

Znaczącym ulepszeniem linii produktów prezentowanych w tym roku jest wdrożenie Super X-Fi Gen2, czyli zaktualizowanej wersji profilu audio Super X-Fi, który zapewnia użytkownikom jeszcze większą dokładność personalizacji, a tym samym możliwość zapewnienia jeszcze bardziej nieskazitelnego dźwięku w szerszym zakresie “sceny”.

Super X-Fi Gen2 zostanie zaprezentowany wyłącznie gościom w pomieszczeniu Creative na targach CES 2020, gdzie zostaną pokazane najnowsze produkty ekosystemu Super X-Fi. Co zobaczą goście? Między innymi Creative SXFI CARRIER, czyli pierwszy na świecie soundbar z technologią Super X-Fi Holography, która kontynuuje dziedzictwo swojego słynnego poprzednika, X-Fi Sonic Carrier, który został nazwany przez ekspertów branżowych „soundbarem bogów”. Opracowany wspólnie z Dolby Laboratories, ma niestandardową konstrukcję Dolby, dzięki czemu jest pierwszym w swoim rodzaju soundbarem Dolby Atmos Speaker System (DASS), który zapewnia zapierający dech w piersiach, poruszający dźwięk.

Zaprezentowane zostaną również słuchawki z potrójnym sterownikiem, które zostaną dodane do oferty Super X-Fi. SXFI TRIO to słuchawki douszne z dołączonym przewodowym SXFI WIRE, który jest jeszcze mniejszą i lżejszą wersją SXFI AMP. Aurvana Trio Wireless to rozwiązanie słuchawkowe z pałąkiem na szyję i technologią Super X-Fi READY, która umożliwia użytkownikom dostęp do technologii Super X-Fi z muzyki odtwarzanej za pośrednictwem aplikacji mobilnej SXFI.

Goście będą mogli również zapoznać się z ofertą produktów poświęconych grom. Po raz pierwszy pojawiły się słuchawki SXFI GAMER ze specjalnie zaprojektowanym profilem dźwiękowym, który optymalizuje Super X-Fi do gier FPS. Ponadto, po ogłoszeniu przez firmę Creative na początku 2019 r. współpracy z producentem laptopów CLEVO OEM w celu produkcji laptopów z wbudowanym Super X-Fi, zaprezentowany został również prototypowy model.

 

Od czasu prezentacji Super X-Fi, wielokrotnie nagradzanej w ubiegłym roku technologii, wzbudziła ona ogromne zainteresowanie w branży, w tym wśród partnerów OEM. Nasza tegoroczna prezentacja zawierać będzie nie tylko możliwości w zakresie opcji produktu dostępnych do opracowania wraz z naszymi partnerami, ale także to, jak bardzo udoskonaliliśmy samą technologię, aby zwiększyć atrakcyjność dla użytkowników. Przed nami ekscytujące czasy ”- informuje Sim Wong Hoo, CEO Creative Technology.

 

Creative zaprezentuje także inne najnowsze i nadchodzące rozwiązania audio na targach CES, takie jak:

  • SXFI TV, urządzenie HDMI TV, które łączy słuchawki SXFI THEATER z telewizorami
  • Pierwszy Sound Blaster z Super X-Fi, Sound Blaster X3
  • Zapowiedzi następców niezwykle popularnych słuchawek bezprzewodowych Outlier Air i Outlier Gold

 

Creative na targach CES 2019 znaleźć będzie można w weneckiej sali Veronese 2504. Zachęcamy do odwiedzania stoiska w dniach 7-10 stycznia 2020 r.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.