Jesteś tutaj:-, e-Handel, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Paczka z Chin do Polski w 10 dni bez dodatkowych kosztów

Paczka z Chin do Polski w 10 dni bez dodatkowych kosztów

Poczta Polska i Cainiao, partnerzy biznesowi dostarczający rozwiązania logistyczne do obsługi zamówień AliExpress, potwierdzili swoje zaangażowanie w usprawnienie dostaw paczek e-commerce dla polskich użytkowników AliExpress. Dla wygody kupujących, wszystkie opłaty pobierane są na platformie AliExpress w momencie zakupu, dzięki czemu użytkownik nie zostanie obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami w momencie dostawy. To szczególnie dobra wiadomość przed zbliżającym się Globalnym Festiwalem Zakupowym, który rozpoczyna się już 11.11.

Poczta Polska, współpracując z Cainiao od 2018 roku, pełni rolę dostawcy przesyłek AliExpress w ramach wybranych metod dostawy, w tym AliExpress Standard Shipping, AliExpress Simple oraz AliExpress Super Economy Shipping Lines. W ramach współpracy Poczta Polska oferuje 48-godzinną dostawę paczek AliExpress Standard Shipping po dotarciu do Polski, co oznacza, że całkowity czas wysyłki transgranicznej z Chin może wynieść nawet 10 dni (szacowany czas dostawy, przy średniej 15 dni).

 

– Rynek wymaga od operatorów kurierskich dopasowania się do potrzeb klientów. Celem wdrażanych zmian jest przede wszystkim wzrost ich satysfakcji, poprzez oferowanie wygodnych, kompleksowych rozwiązań. Poczta Polska zwiększa swoją konkurencyjność w gronie operatorów kurierskich obsługujących przesyłki międzynarodowe współpracując z czołowymi graczami na tym rynku, do których niewątpliwie należy Cainiao. Osiągnięcie sukcesu jest możliwe dzięki bliskiej współpracy, w której na pierwszym miejscu są potrzeby klientów korzystających z zakupów internetowych – powiedział Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

 

Cainiao potwierdza również, że przesyłki dostarczane za pośrednictwem wybranych opcji wysyłkowych AliExpress, doręczane za pośrednictwem Poczty Polskiej, mają już opłacony podatek VAT, nie są objęte dodatkowymi opłatami manipulacyjnymi, o których można było przeczytać w niektórych doniesieniach prasowych. Unijny pakiet VAT dla e-Commerce jest uwzględniany na platformie AliExpress w momencie zakupu towarów o wartości do 150 EUR, więc kupujący nie powinni się martwić o dodatkowe koszty manipulacyjne.

 

– Współpraca pomiędzy Cainiao a Pocztą Polską trwa od 2018 roku, w tym czasie Poczta Polska okazała się godnym zaufania, rzetelnym partnerem dla naszych operacji w Polsce. Jesteśmy zadowoleni z dobrej współpracy i faktu, że nasze przesyłki dla kupców AliExpress mogą dotrzeć do naszych lokalnych klientów w odpowiednim czasie – powiedział Davis Zhao, zastępca dyrektora generalnego Cainiao Export Logistics.

 

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z usług Cainiao i Poczty Polskiej, powinni kupować produkty, wybierając opcje wysyłki AliExpress Standard Shipping, AliExpress Simple lub AliExpress Super Economy, aby cieszyć się ulepszoną dostawą e-commerce.

AliExpress jest drugą co do wielkości platformą ecommerce na polskim rynku i jedną z najszybciej rozwijających się. Ulepszone doświadczenie logistyczne i brak dodatkowych opłat manipulacyjnych, a także kontynuacja współpracy mają doprowadzić do dalszych wzrostów platformy w szczycie sezonu zakupowego. We wrześniu AliExpress ogłosiło również swoje zobowiązanie do zaoferowania klientom na polskim rynku bezpłatnej wysyłki, bez minimalnej kwoty i bez opłaty członkowskiej, dla kwalifikujących się zamówień złożonych podczas festiwalu zakupowego.

Autor |2021-11-15T09:12:47+01:0015 listopada 2021 09:30|Kategorie: Aplikacje, e-Handel, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile