Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Firma LG uhonorowana przed targami CES 2022 24 nagrodami za innowacyjność

Firma LG uhonorowana przed targami CES 2022 24 nagrodami za innowacyjność

Wiele produktówfirmy LG, w tym telewizory OLED, urządzenia AGD i produkty B2B zostały wyróżnione za wkład w innowacje

W konkursie CES Innovation Award firma LG Electronics została po raz kolejny doceniona za innowacje technologiczne, otrzymując łącznie 24 wyróżnienia przed największymi targami branżowymi, które odbędą się w styczniu 2022 roku.

Co roku stowarzyszenie Consumer Technology Association (CTA) wybiera najbardziej innowacyjne produkty spośród tych, które mają zostać zaprezentowane na organizowanych przez CTA targach. Przed targami CES 2022 nagrodami Innovation Award wyróżniono najbardziej zaawansowane i wyjątkowe produkty LG na nadchodzące dwanaście miesięcy. To już dziesiąty rok z rzędu, w którym nagrodę CES Innovation Award zdobył telewizor OLED marki LG, co świadczy o zaawansowanej technologii kryjącej się za tym wiodącym przodującym w branży produktem LG do rozrywki domowej.

Firma LG została również wyróżniona za innowacje w zakresie produktów AGD, w tym lodówkę LG InstaView® French-Door Refrigerator Objet Collection, LG tiiun, nową koncepcję urządzenia do uprawy roślin w domu, oraz oczyszczacz powietrza LG PuriCare Air Purifier Pet wyposażony w system multifiltracji z fotokatalitycznym filtrem dezodoryzującym oraz filtrem HEPA, który wychwytuje szkodliwe gazy, zapachy, kurz i inne alergeny. Uwagę jurorów zwróciła również stworzona przez dział B2B IT firmy LG przystawka LG One:Quick, oferująca unikalne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji w czasach, gdy praca zdalna stała się normą.

Pełna lista laureatów LG nagrody CES 2022 za innowacyjność zostanie ogłoszona podczas konferencji prasowej LG zaplanowanej na 4 stycznia 2021 r. przed targami CES 2022, które odbędą się w dniach 5-8 stycznia 2022 r.

Autor |2021-11-15T09:09:05+01:0015 listopada 2021 09:00|Kategorie: Android, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile