Jesteś tutaj:-, Rynek, Voip-Yealink dołączył do Programu Partnerskiego Crestron

Yealink dołączył do Programu Partnerskiego Crestron

Yealink, producent rozwiązań zunifikowanej komunikacji (UC), ogłosił swoje członkostwo w Programie Partnerskim Crestron oraz dostępność modułu Crestron do zarządzania serią systemów Yealink VC w pokojach wideokonferencyjnych: VC120-12X dla średniej i dużej wielkości sal i VC110 dla mniejszych pomieszczeń.

Yealink VC120-12X
Yealink VC120-12X

Crestron jest liderem w dziedzinie zaawansowanych systemów sterowania i automatyki. Jego rozwiązania oparte są na jednej skalowanej platformie z wykorzystaniem najlepszej w swojej klasie technologii, która integruje UC, audio-wideo, oświetlenie i inne istniejące w pomieszczeniu systemy. Crestron płynnie łączy ze sobą różne technologie, ułatwia prowadzenie spotkań, prezentacji, dzielenie się informacjami oraz współpracę.

Partnerstwo gwarantuje łatwą integrację i płynne działanie rozwiązań Yealink VC oraz innego sprzętu w środowisku zarządzanym przez system Crestron. Po zainstalowaniu certyfikowanych modułów dla serii rozwiązań Yealink VC, użytkownicy mogą łatwo uzyskać zdalny dostęp do pełnego zakresu funkcji produktów Yealink VC za pomocą dotykowego ekranu Crestron, interfejsu online, komputera PC, tabletu lub smartfona. Dla personelu IT kompatybilność oznacza łatwiejsze zarządzanie oraz niższe nakłady czasu i koszty pracy. „Cieszymy się z certyfikacji systemów Yealink do użytku z systemem kontroli Crestron„, powiedział Dominick Accurso, Manager z Programu Partnerskiego Crestron. „Współpraca pomiędzy Yealink i Crestron to kolejny dowód naszego zaangażowania w dostarczanie niezrównanych rozwiązań UC.”

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa w Programie Partnerskim Crestron, który łączy siły obu marek,” powiedział Stone Lu, Wiceprezes Yealink. „Opracowaliśmy naszą serię VC kierując się prostotą i elastycznością”, dodał. „Poprzez integrację i utworzenie łączności z systemem sterowania Crestron, dajemy klientom nowe możliwości monitorowania i administrowania rozwiązaniami z serii Yealink VC, czyniąc tym samym kolejny krok w kierunku ułatwienia obsługi systemów VCS.”

Yealink VC120-12X – dla wideokonferencji w dowolnej sali konferencyjnej

Seria Yealink VC to systemy wideokonferencyjne, które umożliwiają użytkownikom wirtualne spotkania i bardziej efektywną współpracę. Dostarcza zaawansowanych funkcji i zapewnia wysoką jakość współpracy w trakcie połączenia wideo, oferując przy tym niezwykłą łatwość działania i oszczędność kosztów.

źródło: KONTEL

KanAutor |2016-08-03T07:26:05+02:003 sierpnia 2016 07:26|Kategorie: Newsy, Rynek, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.