Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt, Telefony, Voip-Systemy wideokonferencyjne Yealink na wyłączność w KONTEL

Systemy wideokonferencyjne Yealink na wyłączność w KONTEL

Owocna współpraca Yealink i KONTEL w zakresie telefonii VOIP sprawiła, że przedstawiciele Yealink docenili lojalność, zaangażowanie oraz doświadczenie firmy KONTEL na wymagającym rynku wideokonferencji i powierzyli KONTEL rolę wyłącznego importera i strategicznego dostawcy systemów wideokonferencyjnych na terenie Polski.


Yealink jest światowym liderem ujednoliconej komunikacji (Uified Communication) oraz dostawcą rozwiązań, które pomagają firmom o dowolnym profilu biznesowym prowadzić efektywną działalność zgodnie z hasłem „łatwej współpracy”. Producent ten prowadzi sprzedaż swoich rozwiązań w ponad stu krajach na całym świecie. Nowe systemy wideokonferencyjne w ofercie Yealink integrują usługi głosowe i wideo tak, aby odpowiadać na rosnące potrzeby użytkowników oraz różnorodne scenariusze biznesowe – od spotkań małych grup w oddziałach firmy, po narady w dużym gronie w głównej siedzibie.

Systemy wideokonferencyjne to przyszłość komunikacji w środowisku korporacyjnym. Wysoki stopień interaktywności, jakość audio-wideo Full HD, ale też łatwość obsługi sprawiają, że model komunikacji biznesowej ewoluuje w kierunku wirtualnych konferencji >– ocenia Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju firmy KONTEL, która została wyłącznym dystrybutorem systemów wideokonferencyjnych marki Yealink w Polsce.

KONTEL jako Value Added Distributor pełni także rolę integratora systemów wideokonferencyjnych Yealink, co oznacza, że partner, który zdecyduje się na zakup sprzętu z oferty otrzyma pełne profesjonalne wsparcie, nie tylko handlowe dedykowanego product managera, ale także techniczną pomoc certyfikowanych przez Yealink inżynierów oraz pakiet szkoleń finalizujących wdrożenie.

źródło: KONTEL

KanAutor |2016-06-16T12:04:14+02:0016 czerwca 2016 12:04|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Hubert 16 czerwca 2016 w 18:36 - Odpowiedz

    Firmy, które posiadają lub zdecydują się na zakup terminali do sal konferencyjnych lub wideo telefonów Yealink mogą w bardzo prosty sposób i w przystępnych cenach rozszerzyć wideo komunikację na szeroką skalę na komputery i urządzenia mobilne w oparciu o TrueConf Server. Yealink i TrueConf nawiązały partnerską współpracę w obszarze rozwiązań do wideokonferencji i ogłosiły pełną kompatybilność wzajemnych rozwiązań. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tu [url]http://www.trueconf.pl/trueconf/aktualnosci/80-yealink-i-trueconf-nawiazaly-partnerstwo-w-kwestii-rozwiazan-do-wideokonferencji [/url]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.