Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Top7, Vectra-Jesień – to Internet z indeksem dla studentów od Vectry od 39,90 zł/mc

Jesień – to Internet z indeksem dla studentów od Vectry od 39,90 zł/mc

Vectra przygotowała specjalną ofertę internetu dedykowaną studentom. Wysokie prędkości internetu stacjonarnego – do 600 Mb oraz pakiet danych internetu mobilnego – 20 GB, zapewnią studentom swobodne surfowanie na wielu urządzeniach jednocześnie oraz komfortowe korzystanie z sieci mobilnej.

Oferta studencka obejmuje pakiety dostępu do internetu stacjonarnego o prędkościach 100, 150, 300 oraz 600 Mb/s. Można dołączyć do nich 20 GB danych internetu mobilnego. Każdy z pakietów zawiera zobowiązanie do 30 czerwca 2019 roku..

Propozycja szybkich prędkości odpowiada na potrzeby młodych osób, poświęcających coraz więcej czasu na gry online oraz na konsumpcję treści video i audio np. poprzez serwisy streamingowe. Internet stacjonarny Vectry daje możliwość bardzo szybkiego pobierania danych, a także ich wysłania nawet do 30 Mb/s. Takie parametry na pewno przydadzą się w trakcie roku akademickiego, umożliwiając np. swobodne dzielenie się notatkami z ważnych wykładów. Prędkości 300 i 600 Mb/s obsługiwane są nowoczesnym modemem szerokopasmowym, wspierającym częstotliwości 2,4 i 5 GHz, który zapewnia stabilny i silny sygnał Wi-Fi w każdym zakątku domu lub mieszkania. Połączenie internetu stacjonarnego z dużym pakietem danych mobilnych to możliwość pozostawania całą dobę w sieci, co pozwoli studentom wykorzystywać każdą krótszą lub dłuższą chwilę na naukę oraz rozrywkę i relaks.

Ceny pakietów wahają się od 39,90 do 89,90 zł miesięcznie. Aby skorzystać z promocji studenckiej trzeba legitymować się indeksem.

źródło: VectraAutor |2018-08-09T14:02:06+01:008 sierpnia 2018 11:22|Kategorie: Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Top7, Vectra|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.