Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, UPC-UPC Biznes rusza z nową ofertą, dbając o rozwój i bezpieczeństwo klientów

UPC Biznes rusza z nową ofertą, dbając o rozwój i bezpieczeństwo klientów

Przepis na sukces w sieci – niezawodny, najszybszy w Polsce światłowodowy internet gigabitowy i dostęp do telewizji cyfrowej, wspierane przez Pakiet Bezpieczna Firma to kluczowe elementy nowej propozycji UPC Biznes dla klientów, dające przedsiębiorcom swobodę i bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu.

Dostęp do szybkiego i niezawodnego połączenia internetowego jest niezbędny, by prowadzić biznes i się rozwijać, co szczególnie mocno pokazał czas pandemii. Jednak równie istotne Jednak równie istotne jak nieprzerwany dostęp do niezawodnej sieci, jest zapewnienie bezpieczeństwa danych i urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy.

Odpowiadając na te potrzeby, UPC Biznes przygotowało dla nowych klientów ofertę łączącą dostęp do nowoczesnych usług – internetu światłowodowego do 1 Gb/s oraz najlepszej telewizyjnej rozrywki wraz z pakietem wsparcia dla firm i dodatkowym Pakietem Bezpieczna Firma dostępnym aż w 3 wariantach: S, M oraz L.

W UPC Biznes chcemy być partnerem dla firm w ich rozwoju i drodze do sukcesu. Dlatego nie tylko wspieramy przedsiębiorców i instytucje, dostarczając im niezbędne cyfrowe narzędzia, lecz także pomagamy w jeszcze lepszym wykorzystaniu możliwości i potencjału, jaki oferuje cyfrowy świat i niezwykle szybko rozwijające się nowe technologie – Ildikó Bodon, VP, UPC Biznes

 

Szybki i niezawodny internet dla firmy

Przedsiębiorcom, dla których najistotniejsze jest szybkie i stabilne połączenie z siecią, operator proponuje rozwiązanie gwarantujące internet o prędkości do 400 Mb/s za jedyne 54,99 zł miesięcznie. Klienci, którzy zdecydują się na tę opcję, otrzymają także możliwość skorzystania z dodatkowego Pakietu Bezpieczna Firma S już od 5 złotych miesięcznie, w ramach którego dostaną Gwarancję SLA, zapewniającą wysoki priorytet pomocy przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów, a także zestaw rozwiązań antywirusowych F-Secure z możliwością instalacji nawet na pięciu urządzeniach.

Pakiet Bezpieczna Firma M, dostępny ze wszystkimi prędkościami internetu za jedyne 10 zł miesięcznie, zapewnia jeszcze wyższy poziom Gwarancji SLA, oprogramowanie F-Secure z licencją dla 10 urządzeń, a ponadto dostęp do usługi Internet Backup, czyli zapasowe łącze dostępu do internetu w przypadku awarii.
Wraz z Pakietem Bezpieczna Firma L, oferowanym osobom, które zdecydują się na ofertę z prędkością internetu 600 Mb/s lub wyższą za dodatkowe 30 zł miesięcznie, klienci otrzymają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, dzięki sześciogodzinnej Gwarancji SLA, usłudze Internet Backup, zestawowi rozwiązań F-Secure nawet dla 25 urządzeń a także pakietowi narzędzi Microsoft 365 Business Basic.

Niezależnie od wybranej oferty, każdy klient otrzymuje w ramach opłaty abonamentowej dedykowaną obsługę klientów biznesowych oraz dostęp do materiałów o e-commerce, m.in. pomagających rozwinąć działalność w internecie.

image processing20210126 19977 1ydomtp

 

Razem lepiej – pakiety internetu i telewizji w super cenach

Dla osób, które poza niezawodnym dostępem do internetu chciałyby cieszyć się także najlepszą telewizyjną rozrywką, UPC Biznes przygotowało pakiety łączące te dwa rozwiązania. Już od 74,99 zł miesięcznie można cieszyć się szybkim internetem do 400 Mb/s, a także pakietem telewizyjnym Select (z możliwością podniesienia do pakietu Max) oraz dostępem do platformy Horizon GO.

Klienci, którzy zdecydują się na pakiet z wyższą prędkością internetu nawet do 1 Gb/s, będą mogli cieszyć się dodatkowymi rozwiązaniami zwiększającymi bezpieczeństwo – Gwarancję SLA do 6 godzin, oprogramowanie F-Secure. Ponadto zyskają możliwość skorzystania z najbogatszego wyboru telewizyjnej rozrywki dzięki nowemu pakietowi Max Premium, poszerzonym o dziesięć dodatkowych kanałów. Wraz z pakietami z internetem o prędkości wyższej niż 400 Mb/s, klienci otrzymają dostęp do rozrywki w najlepszym wydaniu z dekoderem UPC 4K TV BOX – innowacyjnym urządzeniem, który mimo kompaktowych rozmiarów, kryje w sobie ogromne możliwości, m.in. dostęp do ponad 200 kanałów, w tym również w jakości 4K, funkcje sterowania głosowego czy obsługę szeregu aplikacji.Autor |2021-02-03T09:56:35+02:003 lutego 2021 09:56|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, UPC|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.