Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Voip-Yealink VC500 – aby sprostać każdej sali konferencyjnej

Yealink VC500 – aby sprostać każdej sali konferencyjnej

Yealink, producent ujednoliconej komunikacji (Unified Communication), po raz kolejny ułatwia przeprowadzanie spotkań na odległość oferując szerokokątny wideoterminal VC500, zoptymalizowany dla małych i średnich sal konferencyjnych.

Yealink, VC500 oferuje bogate i unikalne funkcje, aby zapewnić użytkownikom imponujące doznania konferencyjne, spełniając przy tym misję firmy: „Łatwa współpraca, wysoka wydajność”.

Yealink VC500 Kontel system wideokonferencyjny

Yealink VC500 Kontel system wideokonferencyjny

Realistyczna komunikacja w małych i średnich salach konferencyjnych

Zastosowanie szerokokątnego obiektywu o 83-stopniowym polu widzenia gwarantuje, że wszyscy w pokoju będą widoczni podczas spotkania. Zestaw VC500 wyposażony jest w kamerę 1080P60 z 5-krotnym zoomem optycznym, przez co oferuje żywy, barwny i wyraźny obraz.

Yealink VC500 Kontel wideokonferencje

Yealink VC500 Kontel wideokonferencje

Łatwość podłączenia

Dzięki VC500 wdrożenie jest prostsze niż kiedykolwiek. Jest to eleganckie, kompaktowe urządzenie, ze zintegrowaną z kodekiem kamerą HD. Dzięki takiej konstrukcji tylko 1 standardowy kabel sieciowy łączy VC500 ze stołem konferencyjnym, oszczędzając czas instalacji i przestrzeń w sali. VC500 może być zainstalowany na TV lub monitorze, pasuje do urządzeń o grubości od 1 do 77 mm.

VC500 codec4

VC500 codec4

Dwa modele aby sprostać każdej sali konferencyjnej

Pierwszy z nich -VC500-Wireless Micpod do małych pomieszczeń – wykorzystuje technologię DECT i wyposażony jest w dwa bezprzewodowe mikrofony, aby zoptymalizować mobilność w sali konferencyjnej, zapewniając stabilną transmisję głosu.

Zaś drugi – VC500-Phone-Wired do średnich pomieszczeń – zawiera 5-calowy dotykowy telefon konferencyjny z głośnikiem od Harman i technologią wyciszania szumów, zapewniający najwyższą jakość dźwięku.

Słabe łącze internetowe przestaje być wyzwaniem

System wideokonferencyjny VC500 jest tak samo wydajny w każdych warunkach sieciowych. Zaawansowany kodek H.265 / HEVC pozwala uzyskać  wideo jakości Full HD (1080P) z łącza internetowego o prędkości 512 kb/s, oszczędzając tym samym 50% przepustowości firmowej sieci. Dzięki doskonałej technologii odzyskiwania utraconych w przesyle danych, VC500 potrafi odzyskać nawet 30% obrazu wideo, aby zapewnić stabilną i bezobsługową komunikację.

Pełna oferta rozwiązań Yealink dostępna jest u polskiego importera – firmy Kontel.

źródło: YealinkAutor |2018-04-17T18:56:05+01:0017 kwietnia 2018 18:56|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.