Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Voip-Firefox Hello Beta, nowe informacje o darmowych połączeniach z przeglądarki

Firefox Hello Beta, nowe informacje o darmowych połączeniach z przeglądarki

Firefox Hello Beta jest narzędziem służącym do komunikacji, które umożliwia dzielenie się kartami, które przeglądacie w Firefoksie oraz prowadzenie rozmów na czacie tekstowym lub wideo, bez potrzeby zakładania konta i posiadania loginu.


Firefox Hello Beta dostępny na Windowsa, OS X i Linuksa, umożliwia prowadzenie dyskusji i podejmowanie decyzji online poprzez dzielenie się widokiem przeglądanej strony podczas rozmowy. Ułatwia to i usprawnia proces robienia wspólnych zakupów online, planowanie wakacji z rodziną lub współpracę z kolegami z pracy.

Nowy Firefox z komunikatorem Firefox Hello (wideo)

Kiedy klikniecie na ikonę Firefox Hello w Firefoksie i zaprosicie kogoś do rozmowy, Hello natychmiast pokaże im zakładkę, którą oglądacie, kiedy się dołączą.

Firefox Hello na Windowsa, OS X i Linuksa jest tworzony we współpracy z partnerem, firmą Telefónica. Mozilla cały czas kontynuuje prace nad dodawaniem nowych funkcji, w tym możliwość zatrzymania dzielenia się widokiem i więcej.

źródło: Mozilla

KanAutor |2016-03-11T13:45:29+02:0011 marca 2016 13:45|Kategorie: Internet, Newsy, Operatorzy, Voip|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. CCA 11 marca 2016 w 17:16 - Odpowiedz

    Mieli usuwać crapa z przeglądarki a usuwają przydatne funkcje ale crapa zostawiają.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.