Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip-Internet UPC Biznes przyspiesza do 180 Mb/s. Nowe usługi i promocje

Internet UPC Biznes przyspiesza do 180 Mb/s. Nowe usługi i promocje

UPC Biznes oferuje od dziś superszybki Internet o prędkości pobierania danych do 180 Mb/s przez całą dobę. Ta ultraszybka przepustowość zapewni każdej firmie nie tylko sprawną i interaktywną multimedialną komunikację, ale oznacza także swobodę w korzystaniu z wielu sieciowych aplikacji na kilku urządzeniach jednocześnie oraz nieograniczony dostęp do nowych usług, takich jak narzędzia biurowe Microsft Office 365. Przyspieszają także pozostałe produkty internetowe dla firm, które wraz z telewizją i telefonem będą oferowane w nowych promocyjnych „Wyjątkowych pakietach biznesowych”. Dodatkowo, przedsiębiorcy będą mieli możliwość wzbogacenia każdego z pakietów o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe.

Wraz z rosnącym znaczeniem szybkiego dostępu do globalnego świata informacji i komunikacji UPC Biznes oferuje od dziś Internet o prędkościach: 40 Mb/s, 60 Mb/s, 80Mb/s i 150 Mb/s oraz najwyższą na rynku usług dla biznesu – 180 Mb/s. Znajdują się one w 8 promocyjnych pakietach – dwóch lub trzech usług: Internetu i telewizji cyfrowej (113 kanałów, w tym 21 HD), Internetu i telefonu oraz Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu. Strategia produktowa UPC Biznes koncentruje się na dostarczaniu klientom produktów maksymalnie wspierających ich działalność biznesową, dlatego w promocyjnej ofercie pakietowej zapewnia w standardzie 2 linie telefoniczne w cenie jednej opłaty abonamentowej wraz z nielimitowanymi, bezpłatnymi połączeniami do innych abonentów UPC oraz 3 pierwsze miesiące abonamentu telefonicznego za 1 zł netto, jeśli klient przeniesie numer do UPC.

Dodatkowo, w ramach pakietów 3 usług klienci otrzymają bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz licencję na kompleksowe rozwiązanie on-line – Microsoft® Office 365. Każdy z pakietów 2 usług natomiast, wyposażony jest w pojemny wirtualny dysk zewnętrzny oraz Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami.

Firmom o zróżnicowanych potrzebach operator oferuje teraz możliwość wzbogacenia każdego z pakietów o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe:

 • wyższą prędkość internetową w cenie 20 zł
 • więcej minut w abonamencie w cenie 30 zł
 • możliwość korzystania z Pakietu Pub&Lobby oferującego 43 kanały do publicznej emisji w restauracjach hotelowych, lobby i recepcjach w cenie 40 zł lub Pakiet Max Extra HD (151 kanałów w tym 28 HD) w cenie 20 zł .

Nowa propozycja UPC Biznes to również upusty oraz wsparcie dla klienta w postaci profesjonalnej
i dedykowanej obsługi.

Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest szybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 180 Mb/s, pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz taryfa Multilinia, dzięki której, wszystkie linie telefoniczne w firmie mogą wykorzystywać minuty ze wspólnego pakietu minut. Oferuje także atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli. W UPC Biznes klient ma dodatkowo możliwość negocjowania cen i warunków współpracy w przypadku niestandardowych potrzeb.

źródło:
UPC Polska

Kan

Autor |2013-02-11T17:03:32+01:0011 lutego 2013 17:03|Kategorie: Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Fixer 11 lutego 2013 w 18:23 - Odpowiedz

  Co z tego jak serwery tyle nie wyciągną?

 2. Lisa 11 lutego 2013 w 18:53 - Odpowiedz

  marketingowy bełkot

 3. toto26 11 lutego 2013 w 21:22 - Odpowiedz

  Serwery UPC wyciagaja nawet 150 mb/s skad to wiem bo znajomy ma 🙂

 4. Misiek 11 lutego 2013 w 21:56 - Odpowiedz

  zrobcie promocje dla normalnego USERa na SAM internet (bez tv i telefonu) cos jak multimedia, to wtedy sie chetnie skusze, bo narazie ceny KOSMOS :/ a telefon i tv mi nie potrzebne, skoro mam komorke i cyfre+ ……. zrobice cos dla standardowych USERkow, czekam

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile