Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Voip-Nowa oferta Aiton Caldwell dla MSP

Nowa oferta Aiton Caldwell dla MSP

Aiton Caldwell (wcześniej FreecoNet Tlenofon SA) – operator telefonii VoIP oraz telekomunikacyjnych rozwiązań SaaS w Polsce – uruchomił nową, innowacyjną ofertę dedykowaną sektorowi MSP. Vanberg Systems jest odpowiedzią spółki na rosnące zapotrzebowanie klientów biznesowych na kompleksowe usługi telekomunikacyjne.

W ramach przyjętej strategii rozwoju Spółka poszerzyła swoją dotychczasową ofertę produktową o rozwiązanie Vanberg Systems – zaawansowany i kompleksowy system telekomunikacyjny z jednym punktem serwisu i jedną fakturą, zastępujący dotychczasowe rozwiązania. Platforma łączy usługi centrali telefonicznej oraz zaawansowanych urządzeń technicznych w jeden pakiet.

Klienci w ramach miesięcznego abonamentu otrzymują dostęp do nowoczesnych usług stanowiących tzw. bazę systemu, składającą się z centralki w modelu SaaS (Software as a Service), panelu www, numerów stacjonarnych i faksowych oraz podstawowych usług niezbędnych do funkcjonowania profesjonalnego systemu telekomunikacyjnego. Ponadto firma ma możliwość rozbudowania systemu do swoich indywidualnych potrzeb za pomocą dodatkowych modułów, takich jak m.in.: rejestrator połączeń, moduł do zarządzania połączeniami w czasie rzeczywistym czy integracji z www. Dla każdego pracownika dobierane są także odpowiednie pakiety, składające się z numerów, minut oraz nowoczesnych telefonów biurowych. Usługa działająca w modelu SaaS oznacza, że klient korzysta z oprogramowania za pomocą połączenia przez Internet – nie ma więc problemów z okablowaniem; nie pojawiają się też żadne koszty inwestycyjne. W zamian korzystający będzie miał dostęp do zawsze aktualnego systemu telekomunikacyjnego. Dodatkowo, w ramach umowy Spółka oferuje pełne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Od momentu wdrożenia usługi firmie zostaje przydzielony indywidualny doradca.

Debiut rynkowy został poprzedzony szerokimi badaniami, mającymi na celu zdiagnozowanie realnego zapotrzebowania na tego typu usługę. – Z przeprowadzonych badań, jak również rozmów, które odbyliśmy z klientami FreecoNet Tlenofon wynika, iż 80 proc. firm dostrzega możliwość zoptymalizowania kosztów poprzez korzystanie z usług u jednego dostawcy, a 75% badanych widzi korzyści z samego faktu, że oferta jest dostępna w formie pakietu. Mogę zdradzić, że prowadzimy już kilka zaawansowanych rozmów w kwestii nawiązania długofalowej współpracy z kilkoma poważnymi podmiotami – mówi Jan Wyrwiński, prezes Aiton Caldwell.

Obecna wartość całego rynku usług telekomunikacyjnych szacowana jest na około 40 mld złotych, z czego ponad 70% stacjonarnych usług głosowych znajduje się ręku jednego podmiotu – Telekomunikacji Polskiej. Platforma komunikacyjna Vanberg Systems jest alternatywą dla standardowych usług, oferowanych przez ogólnopolskich operatorów. Firma otrzymuje od jednego dostawcy pełen pakiet rozwiązań, którego miesięczny koszt – w zależności od liczby pracowników – waha się od 300 do 1100 zł netto. Szacujemy, iż w perspektywie najbliższych kilku lat nasz udział w krajowym rynku telekomunikacyjnym osiągnie poziom kilku procent – dodaje prezes Jan Wyrwiński.

W lipcu br., Aiton Caldwell zadebiutuje na alternatywnym rynku NewConnect. W ramach oferty prywatnej Spółka pozyska około 2 mln złotych, które przeznaczy m.in. na kontynuację procesu konsolidacji polskiego rynku VoIP, ekspansję na sąsiednie rynki (głównie kraje Europy Centralnej oraz Wschodniej) oraz budowanie kanałów sprzedaży pośredniej i bezpośredniej dla nowych marek, m.in. Vanberg Systems.

źródło:

Kan

Autor |2011-05-18T10:39:44+02:0018 maja 2011 10:39|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Voip|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

 1. sawq 19 maja 2011 w 17:26 - Odpowiedz

  wychodzi taniej niż używanie skype?

 2. alekontaktDORADCA 23 maja 2011 w 00:37 - Odpowiedz

  [quote]wychodzi taniej niż używanie skype? [/quote]

  Witam,
  proszę zapoznać się z ofertą Wirtualna Centrala AleKontakt i porównać oferty, na stronie alekontakt.pl znajdzie Pan kompletne informacje o ofercie, stawkach połączenia i planach taryfowych.

  Pozdrawiam, —————————————— Grzegorz, Doradca on-line alekontakt.pl http://www.alekontakt.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile