Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Taryfy komórkowe-epay Polska rozwija sprzedaż kart gamingowych

epay Polska rozwija sprzedaż kart gamingowych

Sklep internetowy Ultima.pl dołączył do grona punktów sprzedaży kodów cyfrowych marek PlayStation, Xbox i Nintendo. Jest to kolejny po muve.pl sklep oferujący Karty w formie kodu cyfrowego, który pojawia się na koncie użytkownika chwilę po realizacji zamówienia. W ciągu najbliższych miesięcy planowane jest rozszerzenie sprzedaży Kart w tej formie o inne marki. Za dystrybucję kart odpowiada epay, dywizja należąca do Euronet Polska.

epay Polska rozszerza dystrybucję Kart Prezentowych

Dotychczas dostępne przede wszystkim w stacjonarnych punktach sprzedaży, takich jak saloniki prasowe Relay, inmedio, 1-minute i na stacjach paliw, Karty Prezentowe dołączają do oferty kolejnego sklepu internetowego – Ultima.pl. Można je zakupić w formie kodu cyfrowego, który jest dostarczany elektronicznie kilka sekund po dokonaniu płatności. Dodatkowa opcja sprawia, że można sprezentować go bliskiemu i dostarczyć kod do wybranej osoby za pośrednictwem e-maila czy komunikatora.

Do oferty sklepu Ultima.pl jako pierwsze trafiły kody z abonamentami i doładowaniami PlayStation, Xbox oraz Nintendo e-Shop.

Kody cyfrowe PlayStation Network w nominałach 200, 100 oraz 50 zł umożliwiają doładowanie swojego portfela PSN. Dzięki temu można kupować dostępne na tej platformie gry, dodatki do nich, filmy, muzykę i inne materiały za pośrednictwem PlayStation Store oraz Sony Entertainment Network Store. Z oferty PlayStation mogą korzystać użytkownicy konsol PS4, PS3, PS Vita lub PSP. Kody PlayStation Plus dają możliwość aktywowania subskrypcji na okres 3 lub 12 miesięcy. Dołączenie do grona użytkowników to przede wszystkim dostępny na PS4 wieloosobowy tryb online oraz ekskluzywne rabaty.

Analogiczną ofertę mogą znaleźć posiadacze konsoli Xbox. Kody Xbox Live to doładowania wirtualnego konta gracza o nominałach 20, 50, 70, 100 oraz 200 zł. Swoje środki z karty przedpłaconej można wykorzystać do zakupu cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One i Xbox 360. Oprócz tego zakupów można dokonywać w sklepie Windows na urządzeniach z systemem Windows 10 – komputerach, tabletach oraz smartfonach Lumia.

Kody cyfrowe Xbox Live Gold to przede wszystkim Games with Gold, czyli możliwość otrzymania darmowych 4 gier miesięcznie, ekskluzywne zniżki, tryb wieloosobowy oraz korzystanie z funkcji Smart Match – inteligentnego wyszukiwania przeciwników z sieci Xbox Live.

Nowością na naszym rynku są kody doładowujące walutę w portfelu Nintendo e-Shop, które także można znaleźć w ofercie obydwóch sklepów. Dzięki dostępnym nominałom 70, 120, 250 zł można uzupełnić środki w sklepie Nintendo e-Shop i za ich pomocą zakupić produkty cyfrowe na konsole Nintendo takich jak 3DS, NDS, WIIU czy też najnowsze Nintedo Switch.

Szczegółowe informacji nt. poszczególnych Kart Prezentowych można znaleźć na stronie
http://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe/.

źródło: Euronet

KanAutor |2017-07-25T07:58:05+02:0025 lipca 2017 07:58|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.