Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Taryfy komórkowe-Premium Mobile na I miejscu w rankingu przenoszenia numerów

Premium Mobile na I miejscu w rankingu przenoszenia numerów

Premium mobile wyprzedziło największych rynkowych graczy. W raporcie przenoszenia numerów w sieciach ruchomych (MNP) za kwiecień 2017 roku, przygotowanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, sieć telefonii komórkowej Premium Mobile zajęła I miejsce, odnosząc najlepszy bilans liczby osób przenoszących numer wobec rezygnujących z sieci. To kolejny sukces marki, która po pierwszym kwartale 2017 roku zajmowała drugie miejsce w raporcie.

Sieć Premium Mobile dostępna jest na polskim rynku od 2016 roku, działania wizerunkowo-sprzedażowe prowadzi wyłącznie w internecie. Odpowiada za nie agencja Form Up, która od kilku miesięcy przeprowadza szeroko zakrojoną kampanię digital z wykorzystaniem content performance marketingu we wszystkich kanałach internetowych marki. Agencja wypracowała własną metodę na promocję oryginalnego contentu stworzonego przez zewnętrznych wydawców i infuencerów, aby dotrzeć do wybranej grupy docelowej.

Kampania ma na celu pozyskanie nowych klientów dla Premium Mobile w przestrzeni internetowej po bardzo konkurencyjnych stawkach, kilkukrotnie poniżej średniej rynkowej. Dowodem na sukces we współpracy jest zarówno już pozyskana baza klientów i znaczący wzrost konwersji sprzedażowej, jak i wysokie miejsca zajmowane przez operatora w raporcie przenoszenia numerów w sieciach ruchomych opracowanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, odpowiednio: III miejsce po czwartym kwartale 2016 r., II miejsce po pierwszym kwartale 2017 r. i I miejsce w kwietniu 2017 r.

Urząd Komunikacji Elektronicznej prezentuje statystyki przeniesień numerów w sieciach ruchomych i stacjonarnych w postaci raportów po zakończeniu każdego kwartału. Dostępne są one na stronie internetowej: www.uke.gov.pl.

Premium Mobile to nowy operator komórkowy w Polsce, oferujący najtańszy na rynku abonament z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 5GB internetu Internet LTE, dorównujący ofercie największych rynkowych graczy.

źródło: Premium Mobile

KanAutor |2017-05-23T11:23:19+01:0023 maja 2017 11:23|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Tes 23 maja 2017 w 14:56 - Odpowiedz

  Zaskakujące, bo operator prawie nieznany

  • Gliwice 23 maja 2017 w 16:46 - Odpowiedz

   Nieznany w TV i słabo w necie ale infolinia dobrze wykorzystana przyczyniła się do ich małego sukcesiku:-)

 2. dejw 23 maja 2017 w 16:47 - Odpowiedz

  działają na zasięgu PLUSA

 3. kowtow 23 maja 2017 w 19:40 - Odpowiedz

  Na Plusie? Dziękuję

 4. qwerty 26 maja 2017 w 04:32 - Odpowiedz

  Sam przeniosłem do nich numer i jestem póki co zadowolony. Płacę 29zł, mam bez limitu różowy komórkowe i stacjonarne, SMS, MMS i 15GB neta…. Na zasięg nie narzekam. Akurat jestem obecnie na totalnym zadupiu na szkoleniu. Jako jedyny mam LTE w telefonie. Jedynie Co co mają Plusa to też oczywiście go mają 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.