Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje-Virgin Mobile – 1 GB internetu w puszkach Tiger

Virgin Mobile – 1 GB internetu w puszkach Tiger

Virgin mobile wspólnie z Tiger Energy Drink uruchomiło nową promocję. W sklepach Żabka
i Freshmarket dostępna jest limitowana edycja puszek, które zawierają kody aktywujące bezpłatny pakiet 1 GB w Virgin Mobile.


Współpraca największego wirtualnego operatora na polskim rynku i jednego z najsilniejszych brandów na rynku napojów energetycznych, zaowocowała wyprodukowaniem limitowanej edycji puszek Tiger. Pod zawleczkami napojów klienci znajdą 12-cyfrowe kody, które uprawniają do odebrania bezpłatnego pakietu 1 GB w sieci Virgin Mobile.

Aby skorzystać z promocji należy w telefonie działającym w sieci Virgin Mobile użyć kodu USSD: *222*KOD#

W miejsce „kod” należy wstawić ciąg 12 cyfr spod zawleczki napoju Tiger. Uruchomiony pakiet ważny jest 30 dni lub wpisuje się w okres ważności aktywnego pakietu 3w1 (np. Freemium lub #BEZLIMITU). Operator nie ogranicza liczby kodów, z których może skorzystać pojedynczy użytkownik.

Puszki Tiger z limitowanej edycji są dostępne w sklepach Żabka i Freshmarket. promocja potrwa od 20 września do wyczerpania zapasów.

Więcej o promocji: https://virginmobile.pl/tiger

źródło: Virgin Mobile Polska

KanAutor |2017-09-22T13:35:41+02:0022 września 2017 13:35|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje|Tagi: , , , , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. hol 22 września 2017 w 12:57 - Odpowiedz

  jak za darmo to zawsze miło :):)

 2. wer 22 września 2017 w 13:25 - Odpowiedz

  synowie Powstańców pokazują im środkowy palec, a zarobić dają przyzwoitym firmom

 3. Lenka 22 września 2017 w 13:45 - Odpowiedz

  I tak się dba o zdrowie klientów

 4. Alfred 22 września 2017 w 16:39 - Odpowiedz

  Czekam wreszcie kiedy zrobią 5gb nielimitowane rozmowy sms do 20zł bo wszyscy juz dawno v wyprzedzili czekam do swiąt a potem do vektry albo 2mobile anie kupować bzdurne wyprzedaże aby dostac 1gb.

  • Petro 23 września 2017 w 14:22 - Odpowiedz

   Ja już od kilku miesięcy jestem w a2mobile, ale mam jeszcze drugi numer w Virgin i jak się środki skończą, to przechodzę z drugim numerem do a2mobile. Mogłeś już to dawno zrobić 🙂 I masz rację, Virgin stoi w miejscu, beton. Słaba oferta. Kiedyś byli najlepsi. Kiedyś najlepszy był PLAY, nie miał sobie równych, ale jak wiadomo, wszystko się zmienia…Teraz rządzi a2mobile, a kto w przyszłym roku? Ciężko będzie pobić ofertę a2mobile, jeśli mają no limit za 19,90. Kto da mniej?

 5. gosc 22 września 2017 w 17:49 - Odpowiedz

  Akurat opinie o powstaniu i jego sensie są mocno podzielone, część historyków uważa (słusznie) że była to zbrodnia na Warszawie, nikt nie pamięta jakie straty w zwykłych ludziach powstały na skutek wybuchu powstania. Należy żyć tym co będzie a nie wiecznie tkwić w przeszłości. Jaki to powód do dumy, nieprzygotowane i nieudane powstanie za które najwięcej zapłacili ci których miało oswobodzić czyli mieszkańcy Warszawy….

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.