Jesteś tutaj:-, Apple, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-Ochrona przed śledzeniem w Firefoksie na iOS oraz Multi-Tasking w Firefox Focus na Androida

Ochrona przed śledzeniem w Firefoksie na iOS oraz Multi-Tasking w Firefox Focus na Androida

Mozilla opublikowała najnowszą wersję Firefoksa na iOS oraz Firefox Focus na Androida, który swoją premierę miał w czerwcu.


Co nowego w Firefoksie na iOS:

    Ochrona przed śledzeniem: po raz pierwszy użytkownicy iOS11 na iPhonie oraz iPadzie mogą korzystać z opcji automatycznego blokowania reklam w trybie prywatnego przeglądania oraz z ochrony przed śledzeniem w trakcie regularnego przeglądania. Funkcja ta używa tej samej technologii, która została wykorzystana w Firefox Focus na Androida i iOS, Firefoksie w wersji desktopowej i Firefoksie na Androida.

    Ulepszona Synchronizacja: nasi użytkownicy do tej pory mieli możliwość zsynchronizowania danych takich jak hasła, historia czy zakładki do wersji mobilnej. Od teraz działa to też w drugą stronę, umożliwiając synchronizację danych z telefonu z wersją desktopową.

Pobierz najnowszą wersję Firefoksa na iOS.

Nowości w Firefox Focus na Androida:

    Nowa funkcja kart: mimo, że główną cechą Firefox Focus jest prostota, posłuchaliśmy waszego zdania i polepszyliśmy jakość prywatnego przeglądania. Od teraz użytkownicy mogą korzystać z kilku zakładek w tym samym czasie, swobodnie poruszając się między przeglądanymi stronami.

Pobierz Firefox Focus na Androida ze sklepu Google Play.

źródło: Mozilla

KanAutor |2017-09-22T14:24:11+02:0022 września 2017 14:24|Kategorie: Android, Apple, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.