Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Taryfy, Top30, Top7-Internet internetowi nierówny – jak działa Pan Wybierak?

Internet internetowi nierówny – jak działa Pan Wybierak?

Te same parametry, a znacząco różne ceny. Lokalizacje różniące się zaledwie kilkoma ulicami, a diametralnie różne oferty dostawców internetu czy kablówki. Takie są realia polskiego rynku sieciowego. W potrzeby odbiorców wpisuje się Pan Wybierak – serwis zapewniający analizę bieżących warunków na rynku usług telekomunikacyjnych.

Internet to dziś wyjątkowa liczba zmiennych. Usługi zapewniają operatorzy krajowi – uznane marki: od Orange po T-Mobile – jak i mniejsi providerzy, w tym sieci kablowe. Każda z nich ma zestawienie ofert, które często charakteryzują się bardzo dużym rozdrobnieniem. Internet można spakietować z innymi usługami – telewizją czy telefonią – jak i zamówić jako odrębną usługę. Dodatkowo w grę wchodzą same różnice w technologii: kuszący Polskę coraz bardziej internet światłowodowy, tradycyjny internet stacjonarny czy sieć LTE i inne opcje – np. radiowy. Różnorodność rozwiązań jest wyjątkowo bogata. W tym kontekście niezbędna bywa porównywarka usług internetowych. Taką jest Pan Wybierak.

Jak działa analiza ofert przez internet?

Serwis internetowy Panwybierak.pl działa w oparciu o regularnie aktualizowane dane pozyskiwane od operatorów. Co szczególnie ważne, są one w pełni uzależnione od danej lokalizacji. Nie przedstawiają więc danych ogólnych, ale precyzyjnie wyselekcjonowane usługi dotyczące konkretnej – podawanej przez użytkownika samodzielnie lub analizowanej na podstawie jego położenia – lokalizacji. Dzięki temu Pan Wybierak wskazuje jakie oferty internetowe – i nie tylko; dotyczy to też telewizji – są aktywne na danej ulicy.

Jakie są główne korzyści takiego rozwiązania? To przede wszystkim kompleksowy przegląd propozycje dostawców. Sprawdzając np. oferty na internet w popularnej dzielnicy Gdańska można dowiedzieć się, że dostęp do sieci zapewni kilka firm, których ceny – przy podobnych prędkościach – różnią się o kilkadziesiąt procent. To doskonała baza informacji wystarczająca do tego, by sprawdzić, jaka propozycja będzie najkorzystniejsza.

Pan Wybierak – nowa odsłona

Latem 2019 r. serwis Panwybierak.pl przeszedł znaczącą metamorfozę wizualną, która przekłada się również na funkcjonalność. Oferty operatorów są prezentowane jeszcze czytelniej, a zmiany technologiczne serwisu umożliwiają szybsze i bardziej kompleksowe porównywanie cen, zasięgów czy promocji aktualnie oferowanych przez operatorów.

Choć oparty jest na internecie, osoby zainteresowane analizą ofert mogą korzystać z jego zasobów nie tylko przez sieć. Bezpłatne doradztwo w zakresie propozycji firm zapewniane jest również m.in. przez telefon. W ten sposób Pan Wybierak pozwala na uzyskanie informacji ofertowych operatorów nie tylko przez kanał internetowy.

Serwis działa od 2014 r. Konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku telekomunikacyjnym, by dziś być jednym z podstawowych wyborów osób analizujących rynek telekomunikacyjny w Polsce.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.