Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia-Apple Watch otrzyma aktualizację już jesienią

Apple Watch otrzyma aktualizację już jesienią

W najbliższych miesiącach (a może już we wrześniu) Apple wypuści nową wersję inteligentnego zegarka Apple Watch. Wskazują na to zdjęcia, które zostały wykryte przez stronę iHelp.br w wersji beta systemu operacyjnego watchOS 6.

Animacja, wyświetlana podczas początkowej konfiguracji zegarka, w watchOS 6 pokazuje wersje zegarka z tytanowym i ceramicznym korpusem. Najnowszy model Apple Watch Series 4  nie posiada ceramicznej opcji, a zegarki wykonane z tytanu w ogóle nie były przez Apple oferowane.

 

 

Tytan jest dosyć często używany przy produkcji kopert do zegarków a jego zalety to połączenie wytrzymałości i stosunkowo niewielkiej wagi. Oczywiście, tytanowe i ceramiczne Apple Watch będą droższe aluminiowych i stalowych.

Wymiary obudowy nowych modeli się raczej nie zmienią. Najprawdopodobniej Apple będzie używać tego samego projektu, który ujrzał światło dzienne w zeszłym roku. Wnętrze zegarka zostanie jednak zmienione. WatchOS rozwija się w kierunku większej autonomii od smartfona –  więcej obliczeń będą dokonywane bezpośrednio na zegarku, co wymaga też zwiększenia wydajności jego procesora.

Autor |2019-08-19T10:22:43+02:0019 sierpnia 2019 10:22|Kategorie: Apple, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.