Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy-Aero2: zmiana Regulaminu BDI

Aero2: zmiana Regulaminu BDI

Aero2 poinformował, że dnia 27 listopada 2014r. zmianom ulegnie Regulamin Bezpłatnego Dostępu do Internetu. Wprowadzone zmiany są m.in. wynikiem analiz Państwa opinii nadsyłanych do Spółki.

Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją Regulaminu, która dostępna jest na naszej stronie pod następującymi adresami:

  http://aero2.pl/Bezplatny-Internet/Zamow-karte/Regulamin

  http://aero2.pl/Bezplatny-Internet/Dla-uzytkownikow/Regulamin-BDI

Bezpłatny Internet – podstawowe informacje:


BDI to mobilny dostęp do internetu umożliwiający połączenie z siecią za pośrednictwem urządzeń mobilnych, który świadczony jest w technologii HSPA+ (900 MHz) lub LTE (2600 MHz).

Ponieważ BDI nie jest ofertą komercyjną, związane są z nim pewne ograniczenia:

 • dostępny jest wyłącznie w sieci Aero2
 • prędkość transmisji danych dla każdego Korzystającego jest na poziomie nie większym niż 512 kb/s
 • każdorazowe nieprzerwane i bezpłatne połączenie z siecią Internet nie przekracza jednorazowo 60 minut licząc od momentu nawiązania takiego połączenia
 • zgodnie z Regulaminem BDI, Aero2 nie gwarantuje dolnej granicy prędkości udostępniania BDI.

Aero2 pod Bezpłatny Dostęp do Internetu udostępnia pełnowymiarowe karty SIM (w tym micro SIM). Nie wydawane są karty SIM w standardzie nano sim (bez plastikowej otoczki (tylko układ scalony), które obsługują np. iPhone 5, iPad mini itp). Aero2 stale monitoruje swoją sieć i stan jej wykorzystania.

Karta BDI nie jest dostępem komercyjnym i Aero2 nie pobiera w związku z jej udostępnianiem żadnych opłat. Zainteresowany uzyskaniem Bezpłatnego Dostępu do Internetu, wnosi jedynie depozyt za kartę SIM oraz pokrywa koszty jej wysyłki. Aero2 realizując projekt BDI ma istotny wpływ na rozwój społeczeństwa informacyjnego.

źródło: Aero2

KanAutor |2014-10-30T08:27:36+02:0030 października 2014 08:27|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , |11 komentarzy

11 komentarzy

 1. gosciu 30 października 2014 w 10:29 - Odpowiedz

  przydala by sie krotka informacja czego dotyczy zmiana

 2. Mix 30 października 2014 w 11:58 - Odpowiedz

  Na razie papka jak zwykle wiec wszystkiego mozna sie spodziewac. Ps. Skoro juz taka laurak dla aero to dlaczego nie pisza jaka jest przyczyna udostepniania netu i ile na tym aero zarobilo – tj ile ta koncesja byla tansza od innych bez obowiazku zapewnienia internetu spolecznego, ile bylo podejsc, interwencji, jak im „z gardla” ten internet wydzierano i ze tak wlasciwie to powinni juz nie raz koncesje stracic za nie przestrzeganie wczesniejszy zobowiazan ktore sie im zamienia zamiast koncesje odebrac i dac komus kto nie bedzie takich ceregieli robil.

 3. AK 30 października 2014 w 12:12 - Odpowiedz

  Oszuści aero2 znowu kombinują, ale to normalne skoro właścicielem jest gość, który kilkakrotnie zmieniał imię i nazwisko, współpracownik SB „zeg”. Z resztą typek i jego wszystkie „sprytne firmy” są przez niego nakierowane, żeby gdzie tylko się da, kręcić wałki.

  • dragon22 30 października 2014 w 12:17 - Odpowiedz

   Ale to ten „SBek” jest miliarderem a Ty jesteś kim?

  • PROZAK 30 października 2014 w 13:45 - Odpowiedz

   Może i ma te miliardy, ale za nie nie kupi tego coś,co się nazywa czyste sumienie.

  • Miami 30 października 2014 w 21:03 - Odpowiedz

   @dragon22, a ja jestem uczciwym, ciężko pracującym obywatelem.

  • dragon22 1 listopada 2014 w 08:05 - Odpowiedz

   cebulaki 🙂

 4. prawnik 30 października 2014 w 14:19 - Odpowiedz

  Zadałem sobie trud i prześledziłem te zmiany, nie ma obawy, są kosmetyczne i w zasadzie niczego specjalnie nowego nie wnoszą. Ot, takie pierdy, głównie troszkę szersze pole manewru zawieszenia usługi gdyby ktoś im pluł do kaszy zakłócając funkcjonowanie sieci. Natomiast walnęli babola w pkt 9.11.1. Zgodnie z pkt. 9.11 „Opinia lub wniosek powinny zawierać:”, no i tu mamy wyliczankę w podpunktach. Poprzednio w pkt. 9.11.1 było „Imię i nazwisko reklamującego oraz PESEL”, obecnie jest „Imię i nazwisko reklamującego oraz”, zeżarło im ten PESEL 😉

 5. AK 30 października 2014 w 14:33 - Odpowiedz

  [quote]Ale to ten „SBek” jest miliarderem a Ty jesteś kim? [/quote]
  MIliarderem można być albo nie, donosicielem, konfidentem trzeba się urodzić.
  I kim Ty jesteś, żeby pytać kim ja jestem, przydupas zeg-a czy z rodziny SBeckiej.

 6. Gonzo 31 października 2014 w 03:57 - Odpowiedz

  To jest za pasmo ktorego nikt nie chce wiec wcale sie nie zdziwie jak z tego zrezygnuja…

 7. net 31 października 2014 w 13:11 - Odpowiedz

  Nie znam się na tym,ale co to moze oznaczac wlasciwie??:
  11. Warunki wygaśnięcia Bezpłatnego Dostępu do Internetu:
  „11.2.8. świadomego i nieuzasadnionego powodowania zjawiska przeciążenia Sieci Telekomunikacyjnych, przepełniania kont Korzystającego (np. pamięci masowej systemu poczty elektronicznej) lub korzystania z Bezpłatnego Dostępu do Internetu w sposób powodujący zakłócenia w działaniu Sieci Telekomunikacyjnych;”
  Czyli co?,ze np moga mi odebrac dostep do sieci np.przez zapelniona poczte??i jak ja mialbym niby powodowac zaklocenia w dzialaniu sieci???

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.