Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rozrywka-Muzyczne konto Deezer w Getin Online

Muzyczne konto Deezer w Getin Online

Klienci Getin Online, internetowego oddziału Getin Banku, mogą od dziś cieszyć się nieograniczonym dostępem do zasobów muzycznych, jakie oferuje Deezer. Każdy kto założy Konto Muzyczne w Getin Online, może słuchać muzyki, którą lubi o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, zupełnie za darmo aż przez 12 miesięcy. Konto Muzyczne jest stworzone z myślą o tych, którzy kochają muzykę, a jednocześnie nie lubią ograniczeń ani w sferze finansów, ani rozrywki.

Zakładając Konto Muzyczne w Getin Online, każdy klient otrzymuje nieograniczony, 12-miesięczny dostęp do pakietu Deezer Premium+, w którym na dowolnym urządzeniu może słuchać ponad 25 milionów najlepszych piosenek. Dostęp do profilu w serwisie Deezer może uzyskać korzystając zarówno ze swojego laptopa, jak i wybranego urządzenia mobilnego typu tablet czy smartphone. Posiadaczom konsoli XBOX lub telewizorów Smart TV, specjalnie dedykowane aplikacje pozwolą wprowadzić muzykę do dużego pokoju – bez żadnych ograniczeń.

Jak uzyskać dostęp do Deezera?

Wystarczy wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do konta karty oraz przelać na Konto Muzyczne jednorazowo 1000 zł z innego banku. Wówczas posiadacz Konta Muzycznego otrzyma specjalny kod umożliwiający aktywację pakietu Premium+ w Deezer.

***

Konto internetowe (Konto Perfekcyjne) jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym prowadzonym przez Getin Noble Bank. Miesięczna opłata za prowadzenie Konta Muzycznego wynosi 9,99 zł. Opłata za dany miesiąc nie jest pobierana pod warunkiem zasilenia raz w miesiącu rachunku kwotą min. 1000 zł oraz wykonania kartą debetową transakcji bezgotówkowych o wartości min. 400 zł miesięcznie. Warunkiem otrzymania nagrody, tj. kodu do aktywacji Pakietu Premium+ w serwisie Deezer, ważnego przez 12 miesięcy, jest wykonanie co najmniej 2 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej wydanej do Konta Perfekcyjnego (warunek jednorazowy) oraz dokonanie co najmniej jednego wpływu na Konto Perfekcyjne z rachunków prowadzonych w innych bankach w wysokości nie niższej niż 1000,00 zł, przy czym wpływ środków na Konto Perfekcyjne w wysokości nie niższej niż minimalna musi następować jednorazowo. Okres uczestnictwa w Promocji wynosi 30 miesięcy kalendarzowych, licząc od dnia przystąpienia do Promocji. W przypadku rozwiązania umowy o Konto Perfekcyjne przed upływem 30 miesięcy Uczestnik zobowiązany jest do zwrotu całości lub części równowartości nagrody.

źródło: Deezer

KanAutor |2013-09-24T11:36:39+01:0024 września 2013 11:36|Kategorie: Aplikacje, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rozrywka|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. tele 25 września 2013 w 10:22 - Odpowiedz

    Kolejna udana akcja Deezer. U konkurencji nie widzę żadnej aktywności, a tutaj non stop coś się dzieje. Po raz kolejny przekonałem się, że warto wybrać deezer.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.