Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile-Dodatkowe 20 zł za doładowanie w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę

Dodatkowe 20 zł za doładowanie w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę

W T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę można zyskać bonus w postaci 20 zł przy jednorazowym doładowaniu za min. 50 zł. Oferta promocyjna trwa do 31 listopada lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych.

Dobrze być w stałym kontakcie z bliskimi czy mieć dostęp do najnowszych informacji ze świata na wyciągnięcie ręki. Dlatego warto czasem doładować konto z usługami na kartę większą kwotą i nie martwić się o dostęp do potrzebnych usług. Tym bardziej, że teraz klienci T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę mają ku temu dodatkowy powód, bowiem gdy doładują konto za min. 50 zł, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

 

Zgarnij 20 zł ekstra

Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy doładować jednorazowo konto kwotą 50 zł lub wyższą na stronie www.doladowania.t-mobile.pl w przypadku numeru w T-Mobile na kartę lub www.doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah na kartę. Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania na dowolne usługi. Promocja potrwa do 31 listopada. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań jest ograniczona. Organizatorem promocji jest Autopay S.A.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronach doładowań www.doladowania.t-mobile.pl oraz na www.doladuj.heyah.pl/.

 

Autor |2023-11-02T16:18:19+01:002 listopada 2023 16:18|Kategorie: e-Handel, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile