Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile-W T-Mobile można już podpisać umowę i zarejestrować kartę SIM z aplikacją mObywatel

W T-Mobile można już podpisać umowę i zarejestrować kartę SIM z aplikacją mObywatel

T-Mobile doskonale zdaje sobie sprawę, że klienci cenią cyfrowe rozwiązania, które ułatwiają życie, dlatego już od dziś mogą potwierdzić swoją tożsamość przy zawarciu umowy lub rejestracji karty SIM dzięki aplikacji mObywatel, wykorzystując do tego mDowód.

Rozwój nowych technologii w ostatnich latach mocno przyspieszył. Firmy więc muszą złapać odpowiednie tempo wprowadzania różnych udogodnień dla klientów, bo oni tego właśnie oczekują. T-Mobile od lat stawia na nowoczesne rozwiązania cyfrowe i odważnie je wdraża, gwarantując swoim klientom komfortowe korzystanie z naszych usług.

 

W 2020 roku jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce udostępniliśmy użytkownikom Heyah 01 usługę potwierdzania tożsamości online – mojeID od Krajowej Izby Rozliczeniowej. Dzięki niej zakup oferty subskrypcyjnej Heyah 01 był jeszcze prostszy i wygodniejszy. Rok później poszerzyliśmy listę dostępnych podmiotów umożliwiających zdalne potwierdzenie danych o kolejne banki, dzięki czemu z opcji potwierdzania tożsamości przez mojeID mogło skorzystać jeszcze więcej osób. Zaś w ubiegłym roku jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy nową funkcję dla klientów korzystających z usług T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – mogli oni samodzielnie zarejestrować numer na kartę, wykorzystując do tego aplikację „Mój T-Mobile” i „Moja Heyah”.

Dlatego naturalnym krokiem w trosce o komfort klientów jest umożliwienie im potwierdzania tożsamości przy zawieraniu umów lub rejestracji nowej karty SIM dzięki aplikacji mObywatel i nowego mDowodu – i mogą to zrobić u nas już od dzisiaj!

 

w t mobile mozesz juz podpisac umowe i zarejestrowac karte sim z aplikacja mobywatel

 

mObywatel ułatwia formalności nie od dziś

Do tej pory T-Mobile honorował aplikację mObywatel w tematach obsługowych, m.in. podczas serwisu sprzętu, przyjęciu pisma (rezygnacji, reklamacji), obsłudze płatności, włączeniu lub wyłączeniu blokad i usług dodatkowych, czy doładowania konta w prepaid.

Natomiast klienci, którzy od 14 lipca wybiorą się do salonu T-Mobile, aby zawrzeć umowę lub zarejestrować kartę SIM, nie muszą już mieć ze sobą tradycyjnego dowodu osobistego. Konsultant będzie mógł teraz przygotować dokument w oparciu o dane dostępne w dokumencie mObywatel i potwierdzić ich zgodność na podstawie tejże aplikacji – oczywiście w obecności klienta.

Dokument mObywatel jest elektronicznym dokumentem dostępnym w aplikacji mObywatel i zawiera dane pobrane z Rejestru Dowodów Osobistych oraz z rejestru PESEL. Znajdują się więc w nim wszystkie niezbędne dane osobowe, które potrzebne są przy załatwianiu różnych formalności. Zatem daje on użytkownikowi takie same możliwości jak tradycyjny dowód osobisty.

 

Autor |2023-07-17T11:28:40+02:0017 lipca 2023 11:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Maniakasp 17 lipca 2023 w 15:17 - Odpowiedz

    Wow 🙂 Fajne udogodnienie 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile