Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-„Mój T-Mobile” zastąpił dotychczasowy serwis MiBOA

„Mój T-Mobile” zastąpił dotychczasowy serwis MiBOA

Wygoda, szybkość, łatwość w nawigacji – to cechy charakteryzujące serwis www „Mój T-Mobile”. Od wczoraj, to właśnie za jego pośrednictwem można zarządzać kontem dla klientów abonamentowych, z ofertą na kartę oraz małych i średnich firm. Tym samym operator zamyka dotychczasowy serwis MiBOA.

Rynek usług cyfrowych i oczekiwania klienta zmieniają się bardzo szybko. Internet to dziś dla wielu podstawowe narzędzie pracy, online robimy zakupy, załatwiamy sprawy urzędowe, w sieci korzystamy z rozrywki. Stajemy się też coraz bardziej wymagający, doceniamy dobrze zaprojektowane usługi, strony i sklepy, w których z łatwością, wręcz intuicyjnie się poruszamy. Doskonale wie o tym T-Mobile, który stawia na komfort klientów podczas codziennego korzystania z usług operatora. Choć zarządzanie fakturami, taryfami czy monitorowanie zużycia usług może nie wydawać się szczególnie atrakcyjne, to dzięki serwisowi www „Mój T-Mobile” może stać się wygodne przyjemne.

 

Wszystko w jednym miejscu

Serwis www „Mój T-Mobile” został oddany w ręce klientów w grudniu 2021 roku. Od początku był projektowany i rozwijany z myślą o wygodzie użytkowania i w duchu „wszystko w jednym miejscu”. T-Mobile przez cały czas zbierał o nim opinie za pomocą ankiety znajdującej się w serwisie. A od wczoraj stał się on jedynym oprócz aplikacji mobilnej narzędziem do zarządzania kontem dla klientów abonamentowych, z ofertą na kartę i dla małych firm.

 

Co znajdziemy w serwisie? Kluczowe funkcje „Mój T-Mobile” to:

  • zarządzanie wieloma numerami i usługami w ramach jednego konta,
  • możliwość przedłużenia umowy, zmiany taryfy, dostęp do promocyjnych ofert ( dla klientów prywatnych),
  • opłacenie salda konta lub wybranej faktury,
  • pobieranie faktur i wykazów połączeń,
  • sprawdzanie bieżących kosztów i zużycia usług,
  • informacja o posiadanej ofercie i dacie zakończenia umowy,
  • możliwość aktywowania dodatkowych usług i zarządzanie blokadami premium,
  • historia połączeń,
  • możliwość wysłania pytania i zgłoszenia problemu technicznego.

 

Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji. Tak jak w przypadku serwisu MiBOA klient może zalogować się numerem telefonu i kodem wysyłanym SMS-em. Serwis „Mój T-Mobile” ma spójny z aplikacją mobilną design i bazuje na tym samym profilu klienta. Dodatkowo jest intuicyjny w obsłudze zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

 

Wszyscy w „Mój T-Mobile”

29 listopada wyłączyliśmy poprzedni serwis MiBOA, a jedynym aktywnym pozostanie „Mój T-Mobile”. Klienci przez rok mogli korzystać z obu platform i powoli poznawać nowe narzędzie, a także zgłaszać swoje opinie. Proces „przeprowadzki” następował stopniowo, a klienci byli na bieżąco informowani o zachodzących zmianach.

 

Serwis „Mój T-Mobile” jest dostępny na stronie: nowymoj.t-mobile.pl

Autor |2022-11-30T18:46:58+01:0030 listopada 2022 18:46|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.